Rüya Yorumları Rüyamda Yılan Öldürdüm ve Çok Hastayım

sağolun, inşallah, ben de öyle yorumladım. biraz zor olacak ama olacak inşallah

kesinlikle moral ve umut etmek çok önemli. iyi dilekleriniz için teşekkürler

Oncelikle cok buyuk gecmis olsun, acil sifalar diliyorum.
Sanirim gecirdiginiz travmanin ic hesabini yapmissiniz. Ve iyilesmek icin gosterdiginiz cabayi gozden gecirmissiniz.
Hastaligi yenmek icin cok gayret ediyorsunuz.
Ve cok guclu bir insansiniz. Insan hayati oyle kolay kolay teslim olmaz. Siz de olmayacaksiniz.
Korumaya aldiginiz sevimli hayvanlar sizin ic organlariniz.
Onlara radyoterapiden zarar gelmemis ve iyilesmeye basliyorsunuz.
Benim yorumum boyle, bence daha da guzel gelismeler olacak.
Kanserde pozitif dusunmenin faydalarini arastiriyorlardi, elimde makale yok ama cok buyuk etkisi oldugunu duymustum.
Hep boyle kuvvetli, dirayetli olun.
Gecmis olsun.

rabbım hayırlı şifalara versin insallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuzkavuşursunuz

Sağolun çok teşekkürler

Hayır olsun canım. Rüyanuzı bayağı ayrınyılu hatırlamışsınuz. Yılan öldürmek iyidir. Yılan sinsi düşman anlamına gelir. İnşallah bu hastalığı yeneceksiniz. Çok geçmiş olsun. Benimde kuzemip yeni iyileşti. Ama çok uzun süte kemoterapi aldı. İlk başlarda moralini bozduysada donrafan toparlandı ve dört elle tedaviye sarıldı. Üstelik kanserin en hızlı yayılan türüne yakalanmıştı. Ufak ufak oraua buraya sıçrama yaptıktan donra kanser pes etti. Kuzenim galip geldi. Rapor almıştı. Şimdi çok şükür işinin başında. İnşallah sizde iyi olacaksınız. Rüya çok güzel.

Bence yılan hastalık anlamı taşıyor.sizin düşmanınız sizde onu yeniyorsunuz işte ..
Geçmiş olsun güzel bir rüya bence ..

Rüyalar hayra yorarsan hayır şerre yorarsan şer olur derler ve rüyalar kimseye anlatılmaz çünkü kimin hayra ya da şerre yoracağı belli olmaz. Paylaşmamanız daha iyiydi.

Öyle klasik rüya tabiri yapamıyorum ancak siz de hastalığınızın zorlu bir süreci barındırdığının farkındasınız ve kendi içinizde güç topluyorsunuz. Bu rüyadan duruma asla olumsuz bakmadığınızı, tüm gücünüzle onunla baş ettiğinizin çıkarsamasını yapıyorum. Çok büyük geçmiş olsun, en kısa sürede atlatmanızı diliyorum.

Teşekkürler kuzeninize de çok geçmiş olsun

Sağolun, elimden geleni yapmaya çalışıyorum

Annem der ki, rüyalar ilk yorumlayan kişinin yorumuna göre etki eder insana. Benim de içimden yılanı içinizde taşıdığınız hastalık olarak yorumlamak geçti. Hem öldürülmesi hayırlı derler. İlk yorumlayan arkadaş da güzel cevap vermiş. Benim şahsen böyle bir rüyada içim ferahlardı. Bu arada bizim Ege'de Akhisar'da yaşayan bir amcanın dağda bulduğu otla kanserden kurtulduğunu duymuştum. Herkese de öneriyormuş. Bir ara çok paylaşıldı. Bir araştırın derim. Kanser eskisi kadar öldürücü, imkansız bir hastalık degil. Çoğu insan kurtuluyor. Allah şifanızı versin inşallah.

Ayrıca siz çok hasta felan da değilsiniz. Sadece vücudunuz bağışıklığı kaybetmiş. Herşey de böyledir. İnsan grip olduğunda bile hastayım diye düşünürse, iyice hastalık sarar. Ama hafife alıp, normal yaşantısına devam ederse, farkında bile olmadan atlatır. Kendinizi hasta bir insan olarak değil, sadece savunma mekanizması güçlendirilmek için destek alan bir insan olarak tanımlamalısınız. İnsan iradesinin yenemeyeceği bir durum olmayacağını düşünüyorum.

Zamanında ben de verem mikrobu vücuduma yerleştiği için 6 ay tedavi görmüştüm. Ama hiçbir zaman vucudumda böyle bir mikrop varmış gibi hissetmedim. Aklıma dahi getirmedim. Şimdi benim için anlatılacak değişik bir anı olarak kaldı. Sizin için de, üzerinden zaman geçtikten sonra ohooo ben bunu bile aştım dediğinizde insanların yüzündeki şaşkınlık, sizi güldürecek ve güçlü hissettirecek.

Yılan hastalığındı sen de onu alt ettin.İyileşip sağlığına kavuşacaksın inşallah.Ben böyle yorumluyorum.Allah yardımcın olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…