Rüya Yorumları Rüyamda Yılan Öldürdüm ve Çok Hastayım

avrasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2011
648
88
Arkadaşlar merhaba

Kanser hastasıyım, şu anda radyoterapi görmekteyim, yan etkiler ve olası yan etkiler derken zor günler geçiriyorum.

Simgesel bir anlamı olduğunu düşündüğüm bir rüya gördüm, böyle rüyaları çok sık görmem.

Rüyamda çocukluğumun büyük kısmının geçtiği babamın köydeki evindeyim.

Babamlar niyeyse Yılan, tavşan ve tavuk almışlar, bunlara ben bakacakmışım ama yemek vermeyi unutuyorum. Eşime soruyorum sen verdin mi diye, hayır vermedim diyor. Herhalde açlıktan ölmüşlerdir ve yılan diğerlerini ısırıp öldürmüştür diyorum. Bir de bunları aynı meyve kasanın içine koyup üstünü kalın bir bezle örtmüşler. Bezi açıyorum, ölmemişler, yılan kıpırdamaya başlıyor ama normalden daha yavaş kıpırdıyor, açlıktan güçsüz düşmüş. Diğer hayvanlar ise iyi görünüyor. Hemen köz maşasını getirip yılanı tutuyorum, tutmadan önce ısırmaya yelteniyor (zehirliymiş, siyah ve mavi baklava desenli orta boy bir yılan) ama ısıramıyor. Dışarı çıkarıp maşayla kafasını kesip öldürüyorum. Tavşan iki taneymiş gri ve kahverengi, bir de siyah tavuk ve bir de kırçıllı civciv var. Bunları hava alsınlar diye dışarı çıkarıyorum, dışarıda yem veriyorum. Gri tavşan çok büyük ve çıkmamak için direniyor hatta elimi ısırıyor ama sonunda çıkıyor. Dışarıda bahçedeki asmanın altında hayvanlar o kadar mutlu oluyorlar ki normalde orada olmayan küçük kuşlar civcivler vesaire gelip oraya yerleşiyorlar. Sonra da babam hayvanları her birini ayrı bir yere yerleştirmek işin bir ahır yapıyor.

Çok etkilenmiş halde uyandım ve bütün ince detayları da hatırlıyorum. Ne dersiniz hayra alamet mi?

Rüyalara çok anlam yuklemeyin.. TV de gördüğünüz anlık bir görüntü bile rüyayı etkileyebilir.

Rabbim tedaviniz boyunca yardımcınız olsun, şifalar versin.

Canım geçmiş olsun. Rüyan fazla simgesel şeyler içeriyor. İşin ehlini bulup yorumlatmak daha sağlıklı olacaktır.
Bir de bilinç altına göre düşündünüz mü?
Hani yakın zamanda köy evinden,babanızdan vs bahsedilmiştir. Gibi

Rüya ile amel edilmez denir ama bize umut ve moral verecekse neden olmasın. Bu çerçeveden baktığımda hastalığı yenip sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam sürdürmenizi dilerim.

Hastalığınızda moral ve umut çok önemli biliyorsunuz. Size güç verecek şeyleri kendinizden sakınmayın. Çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun, ben rüya konusuyla çok ilgiliyim ama kimsenin rüyasına yorum yapmıyorum genelde. Fakat size sadece şunu söylemek isterim ki gayet güzel bir rüya bence.. :dua: :KK200:

Ben sunu anladim.
Biraz zor olsada cabalarsaniz kanseri yeniceksiniz.
Bu ruya cok guzel bi ruya.
Yorum yapmaktan kacinanlarin ruyayi kotuye yordgunu sanmayin.
Sadece emin degiller.
Ama benim icimede guzel seyler dogdu.
Helede boyle bi vakitte umut cok onemliyken her ufak isiga sarilmali.
Bu ruyaya sarilin ve insallah iylesiceksiniz Allahin izniyle.

X