rüyamda gebelik testi gördüm sizde görüp hamilekaldınızmı:)

ezgiiietommmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
967
609
33
Merhaba arkadaşlar ben yıllardır bebeğim olsun die çırpınıyorum denemediğim yapmadığım şeykalmamıştır tabiki takdiri ilahi rabbim nezaman ol derse olur rüyamda havuza giriyordum sonradiyorum bi koföre gidip kaş bıyık aldırıcam koförde kaset gebelik testi yapıyorum ama test içindeki kağıt pozitif görüyorum sonra bozuluyor test ablaya gidip diyorum kofördeki ablaya testim nerede ben pek emin olamadım dapozitifmi negatif mi die diye sormaya oda bana koparttım diyor testi cok üzülüyorum diyor bana test bozuk üzülme öğle oluyor diyor ama rüyamda görmem bile beni öğle heycanlandırdı ki anlatamam size sabah kalktıgımda içimde bir heycan acaba dedim rabbim rüyamakadar mı soktu acaba hamilemiyim sizlerde böyle yaşan oldumu 11 senedir pko uğraşıyorum rabbim ol derse ozaman olucak biliyorum ama insan oğlu işte merak ediyor şimdiden çok tşk ediyorum nasip edenlerede rabbim evlatlarına uzun sağlıklı ömürler versin bu form kim istiyorsa rabbim daha fazla aratmadan nasip etsin

kimse yokmu intbaktım yakın zamanda bebek müjdesi diyor ama yinede sevinemiyorum bilinç altımıdır diye yoksa bir öğrensem bebiş haberini pazartesi kan vermek istiyorum ama çıkarmı acaba adet 21 olucam aralık ama pko var ya işte kasım 15 de oldum 37 günde bir oluyorum genelde bazen 40 36 değişiyor devamlı

Uyanıkken neyi kafaya takıyorsak, rüyamızda onu görüyoruz.

İnşallah hamilesindir ama rüyalara kaptırma bence kendini

Ben gordum ruyamda gebelik testi yapiyodm pozitif ckiyodu snra diyodmki aman yanlistir bu ben hamile falan kalamam pko var bende atiyodm cope snra uyaniyorm... onemsemedim pek acikcasi bebek fikrini son 3 4 aydir onemsemiyodum zaten yorulmustm cunku artik 1.5 senedir istiyoduk ve olmuyodu bende artik bikmistm aman bosver dedm kendi kendime. Aradan 3 4 gun gecti kahve fali kapattm oylesine bi abla vardi yanimda falina bakiym madem kapattn dedi acti acar acmaz dedigi sey sen hamilemisin dedim yok ne alaka dediki sen hamilesin yada cok yakinda hamile kalcaksn bebek var falda . Tabi bilse bebek istedigimi salliyo dicem ama haberi bile yok fincani gostedi bana gercekten bebek var. Acabami dedim. Snra bi baktm adetm gecmis ama sadece 2 gun gttm test aldm yaptm ve hamileymisim simdi beta hcg takibi yapiyorm artmasi icin insallah sagliklidir henuz alisamadm bile daha cok yeni oldugu icin :) yani bilincalti diyip gecmemek lazim bide cok kafaya takmamak lazim nasip ne zamansa o zaman gonderiyo rabbim insallah sende hamilesindir canim :)biraz uzun oldu ama anlatmak istedim nedense ... :) bak kahve falinida ekliym belki anlayan olur :)

Eklentiler

• 20181216_160453.jpg
    295,1 KB · Görüntüleme: 425
Ben de iki yıldır bebek istiyorum. Rüyalarımda defalarca hamile olduğumu gördüm ama gerçeği nasip olmadı.

biliyomusun canım içimi ferahlattın şuan acabamı diyorum işte sabahtan beri bende çokkk ama çokk istiyorum inş benimde senin gibidir rabbim vesile etmiştir hamişlerin duası kabul olurmuş banada dua et de rüyam gerçek olsun inş senin adına gerçekten cok ama cok sevindim rabbimde sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inş senin gibi tatlış bir kızın olur içimden geldi şuan cok ama cokk sağol tekrardan

Yaa canim amin insallah cok tesekkur ederimmm :) cokda kiz istiyodm ne guzel icimi okudun valla :) dualarim seninle canim insallah hamilesindir insallah saglikli bi evlat nasip eder sana rabbim evlat ozlemi cok zor yasadim bunu cok iyi bilirim yasamayan kimse anlamaz zaten. Ama rabbim bekletiyosa vardir bi sebebi en hayirlisini nasip etsin insallah guzel haberler bekliyorum senden dualarim seninle

allah bin kere razı olsun canım benim içimden gerçkten öğle geçti genelde hislerin kuvetlidir derler bana ama bi kendimi hissedemiyorum tekrardan cok ama cok sağol yarın haberini alır almaz yazıcam inş bir mucize olmuştur verende allah bekletende rabbim napalım bakalım

Reactions: Acy
Bende de pko var defalarca hamile olduğumu doğurduğumu falan gördüm. Ama gerçekten hamile olduğum ay rüyamda test yapıyordum pozitifti hastanede kan verince negatif çıkıyordu. Hamilelik gerçekten olduğunda Allah gösteriyor bence. Ben her iki seferde de gördüm. İnşaallah sizinde vardır hayırlısıyla. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

ayy iyice heycanlanıyorum yarın sabah kan vericem rabbim nasip etmiştir inşallah lütfen dua edin de doğru olsun arkadaşımda rüyasında beri görmüş sağ kolumu uzatmışım kollarımda bileklik varmış daha sonra sağ elimin bileği ortası boş muş ve ben bak işte bak bebeğimin ki nerde demişim ama arkadaşım izini görmüş hani bileklik sıkarda izi cıkar ya bak işte demiş izide var gelicek demiş bana tüylerim diken diken oldu anlatamam size arkadaşım bile anlatırken gözü doldu bende ağladım ikimizde böyle rüya görünce aynı sabaha insan bir tuhaf oluyor:)

Reactions: Acy
Doğrudur canım benimde ablam görmüştü. Yanımızda mavi elbiseli bir bebek varmış demişki bu kimin çocuğu diye bende benim demişim. Hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önceydi. Sizde verin kanınızı inşaallah vardır. Ama yoksada üzülmeyin. Bende pkoluyum 4 yıl olacak evleneli. Kaç doktor tüp bebekle bile hamile kalamazsın demişlerdi. Ama Allah nasip edecek olduktan sonra hiç bir şey engel olamaz. Dua edin ettirin kendiniz için. Allahtan başka hiç kimse tırnağını bile yaratamaz. Hep hayırlısını isteyin.

Mutlaka haber ver canim benim hadi bakalim pko neymiski hic bisey engel olamaz bebise pozitif dusun kotu dusunme canimm

cok ama cok teşekkürler ne güzelde yorumlamışssınız vallah rabbim çok büyük evet allahım daha fazla aratmadan gelsin bebişim sizinde sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…