Rüyamda bebek buldummm?????ne olur yorumlayınnn ne demek aceppp??

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
45
Arkadaşlar 2 gecedir rüyamda yolda bir bebek buluyorum,bi tanesini bir kadın veriyor kucağıma ,masmavi giyimli ,mavi gözlü dünya güzeli bir erkek bebek,,,,,,ikinci gece gördüğüm bebekteee kız bebeğii:ecrin_bebek::ecrin_bebek:ayy kafayımı yiyorum ne yahuuuukafamçokkarıştıkafamçokkarıştı erkek bebek kucağımdayken ağlıyordu ve ben onu sevip okşayınca gülücükler saçtıııı..
diğer bebeğin annesini bulmaya çalışıyorum ve bana o kadar alılmışkii kapıdan çıksam ağlamaya başlıyor ve annem kızımm bu bebek sana çok alıştı ne yapıcazzz diyor ve çaresiz kalıyorummm....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: tabi bu rüyaları ayrı gecelerde gördümm..kız bebeği bi gece erkek bebeği bir önceki geceee hayrolsunnnn

siz hiç böyle karışık rüyalar gördünüzmüüü:uhm::uhm:

Ben rüya yorumundan anlamam ama bu zamana kadar gördügüm bebek rüyalarin sayisini unuttum. Cok istedigimiz icinmidir yada aklimiz fikrimiz hep bebekte oldugu icin bilinc altimizda yatiyor ondanda göre biliriz. Olmazsa istisare namazi kil. Orda hayirmi degilmi ögrenirsin ama tabii egerki gelecek sarfta tedavi falan göreceksen bunun icin kila bilirsin. Hayirlara vesile olur insallah

ben ne zaman rüyamda bebek görsem mutlaka bir haber alıyorum. bebek haberdir derler. hayırlı bir haber alırsın inşallah.

canım ben rüyaların gerçeklik payına inanırım ama 2 hafta önce rüyamda oğlun olacak dediler ve adetimde 5 gün geçti. bende rüyama malüm oldu galiba hamileyim dedim ve kanda gebelik testi yaptırdım bugün ama sonuç negatif çıktı. sende çok umutlanma insallah hayırlara vesile olur

evet dileklerimizin etkisialtında kalıyoruz..hakkımızda hayırlısı olsunnn

erkek bebek iyi haber kız bebek kızgın haber derler ama hayırlısı olsun...

belkıde bebegın olcagına delalettır..bende ruyamda bana bı erkek cocugunun bana baktıgnı gordum tamda esımden ayrılma gunlerımdeyken mahkemeye 2 gun kala esım doktor oldg ıcın gozlerıme bakarak sen hamılesın dedı ve ınanmadım ama snradan testlerın sonucunda gebe oldgmu anladım bebegı aldırmak ıstedım cunku esımden boşanıyodum bakamazdım..ama yapamadım kıyamadım bebegıme ve dogurdum sonrada esımle yollarımızı ayırdık bazen ruyalar gercegın aynasıdır unutma:)..

Gözlerden nasıl anlaşılıyor çok merak ettim.Bilen varmı?Eşinize sordunuzmu nasıl anlaşıldığını?

ayy inşallahhhhh benimde rüyam bu şekilde sonlanır ,rüyalar gerçek olurrrrr...:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…