rüyam ve hymenoplasti..

inanmayacaksın ama bizim orada var..görüyosun hergn kabus görüyorum unutmaya çalışsamda..

Aynen öyle zarın tek amacı ergenliğe kadar kız çocuklarının vajinalarının mikrop kapmasını önlemek.

Eğer bekaret gibi bir anlama gelseydi, allah erkeklere de koyardı ondan bi tane :)

Çok haklısınnn düşünmemesi lazım bu durumu bende aynı durumdayım ama ayaklarımını üstünde duruyorum. Nişanlıma söylemedim çünkü bende önce neleri olmuştur ki yakaladım. o YÜZden erkekler cok masum değil. Yaşadık oldu bitti önümüze bakacağız......

şaşılacak gibi daha dur demeden benden kan geldi ve bir hafta kan geldi arkadaşına sordu nedeni ne diye.o da çok zorlamış kendini kasmış ondan olur dedi..

şaşılacak gibi daha dur demeden benden kan geldi ve bir hafta kan geldi arkadaşına sordu nedeni ne diye.o da çok zorlamış kendini kasmış ondan olur dedi..

Evet zorlandıysa oluyomuş öyle. Ben de duymuştum. Çoğu kişide de isteyerek yaptığı için hiç kanama bile olmuyor işte...

karşıma geçti sadece özür dilerim dedi..sanki bi oyundu özür dileyince bitti..bi anlık onun zevkiydi keşke onun evine gitmeseydim diyorum hep..ama keşkelerin geleceği açmadığını biliyorum..

Bak bu seni yıkmasın geleceğini buna hapsettme sakınn ileride ben napmışım dememek için bu hayata inat gül hep güllll
mutlu ol deneme OL . İSTE GÜL MUTLULUĞA ADIM AT KENDİNİ ÇEKME HAYATTAN ÇEKERSEN OLMAZ BUNU YENEMEZSİN . SEN GÜÇLÜSÜN UNUTMA

Bunu o kadar çok söylüyorum ki kendime..ama her yatağa grdiğimde saatlerce ağlıyorum neden ben diye..hayatımda bir erkeğe bile ters gözle bakmadım hala da bakmıyorum bile.hep doğrucu davut oldum ama sonuç..kendimi de simdi başkasına kapatıyorum..vicdan o kadar etkiliyo ki..

sana özelden msj atıcam :)

aynn canım bende söyleyemem kimseye dr. bile karar veremedim araştırıyorum harun bey olabilir die düşünüyorum ameliyat olanlar anlatırsa gerçekten çok mutlu olurum benimde evlenme gibi bir durumum yok suanda ama psikolojım bozuldu kafayı ycem düşünmekten... inş yaptıranlardan güzel haberler alırız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…