Rüya Yorumları rüyam beni bunalıma soktu,rüyalardan anlayan varmı içinizde?:(((

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
gece rüyamda babaannemlere gidiyoruz kalmaya,bir bakıyorum eşimle babaannem giyinik vaziyette koyun koyuna uzanıyorlar, aralarında bişey olduğu belli.kızıyorum eşime yumruk atıyorum,ama atamıyorum ellerim titriyo,elimi kaldırıyorum öyle titriyoki havada kalıyo.eşim hiç konuşmuyo", ama babanemin koynundan ayrılmıyo.ağlıyorum öfkeden kuduruyorum,anlam veremiyorum babanem geliyo "neoluyo kızım "falan diyo,ona hiç cevap vermiyorum."gidiyorum "diyorum eşim babanemin koynundan ayrılmıyo "kal"demiyor bana.çocuklarımı alıp gidiyorum eşime bakıyorum o hiç umursamıyor.rüyamda üzümtümden 10 yaş yaşlandım.nedemek bu ya hala gördüklerimin şokundayım.sabah yataktan okadar üzgün çıktımki hala çok üzgünüm internettekilere baktım babanne uzun ömre delaletmiş ama bu rüya öle bir rüya değilki ya.bu arada babanem hala yaşıyor.:sinifsinif:​

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Hayır olsun, babaannenin size bir yardımı olacak..Sevineceksiniz..

Kalbimden böyle geçti..

• Konu Sahibi EU1
inşallah anlamı böyle iyidir çok korktum ya,anlatamam,sağol umarım böyledir anlamı.

• Konu Sahibi EU1
Hafif bi kiskanclik sezdim =). Ruyaniz kesinlikle kotu degil tam tersi ikisinin bi arada olusu, eger ciplak gorduyseniz bu daha iyi anlama gelir.. birbiriyle hic bi yalan olmaksizin saf ve olduklari gibi iyi anlasabiliyorlar. Bu durumdan sizin esinize biraz fazla duskun bir bayan oldugunuzu cikariyorum. Kesinlikle kotu algilama bu ruyayi, esiniz ileriki zamanlarda yakin dostlarinizla samimiyet kurabilir, siz belkide kendinizi biraz dislanmis hissediceksiniz, ama buda sizin bu donemki duygusalliginizla alakali.

• Konu Sahibi EU1
rüyanda korkulacak bişey yok,boş yere evham yapma....hatta hayırlı bir rüya bile denebilir.

• Konu Sahibi EU1
e bi yorum alsaydik sizden.. =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…