Rüya Yorumları rüyada meleğimi gördüm:(

seymabektas

Prensesim.. Güzel Kızım..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
253
2
34
kızlar ben 10 aylık evliyim ve hormon yüksekliği olduğu için bebek sahibi olamıyorum. şuan tedavi görüyorum. ve 1 hafta önce rüyada bebeğimin doğumunu ve eve gelişimizi gördüm. anne değilim ama rüyamda annelik duygusunu hissettim. bebeğimi kucama aldığımda kalbim çarpıyodu ve malum sonra uyandım. 1-2 gün öncede eşim aynı rüyayı görmüş bebeğimizin olduğunu ve onu evimizde görmüş. önce ben gördüğümde rüya dedim ama şimdi eşim görüncede biraz kafamı kurcaladı. aslında rüyalar insanların bilinç altıdır, biraz psikolojiktir ama yinede kurcaladı işte.. yorumlarsanız sevinirim...benneyaptımkibenneyaptımki

canım benim rabbim tez zamanda nasip etsin sana ve tüm isteyenlere.
ben ve eşimde öyle rüyalar çok görüyoruz bizde çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz.o rüyaların en kötüsü gerçek olmadığını anladığın andaki hayal kırıklığı.
rüya yorumundan pek anlamam ama biz bebek sahibi olmak isteyenler bu tarz rüyalar çok görüyoruz ben artık bilinçaltı olduğuna inanıyorum
rabbim gönlüne göre versin canım

Bende rüyamda bebeğimi gördüm okadar inanıyorumki o gördüğüm bebeği bir gün Allah'ın izniyle kucağıma alıcam.. Aklımdan hiç çıkmıyor siyah saçları bebeğimin güzel gözlerisenağlama
Düşük yapmadan önce de görmüştüm o ay hamile olduğumu öğrendim işin ilginç yanı eşiminde rüyasında kız çocuğu görmesiydi.. İnşallah canım yakın zaman da bu rüyan gerçek olur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…