rüyada adet olmak

1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
171
3
sizce bunuun manası nedir,netten baktım 40 çeşit şey yazıyo sizce.

günaydın arkadaşım manası tam olarak nedir bilmiyorum ama ben ne zaman rüyamda adet olsam gerçekten adet oluyorum birçok kadında adet olduğunu gördüğünde hamile kalıyo ben onu yakalamadım hep adet oldum hayırlısı artık.

sizce bunuun manası nedir,netten baktım 40 çeşit şey yazıyo sizce.

kendi yazdığım mesaja aylar sonra kendim cvp veriyorum.bir iki gün içinde hamile olduğumu öğrendim.
hatta bu ay doğum olacak hayırlısıyla nasipse.
aylar sonra bugün bu mesajımı okuyunca şaşırdım uzun zamandır hiç girmiyordum siteye.

kan görünce ruya bozulur derler bılmıyorum eskilerin lafı dogrumu yalnış mı evlı mısın

bende son 2 aydır adet olduğumu görüyorum rüyamda ama hala tık yok:95:

ama sizin adınıza çok sevindimmmmm darısı tüm isteyenlerin başına hayırlı doğumlarrrrr
rabbim sağsalim kucğınıza almayı nasip etsinnnnnn

bende bu ay içinde 3 defa adet olduğu gördüm ama tahminimce
gerçekte de olacağım.keşke ters çıksa da sevinsek ailece

Bende Rüyalarımda bu aralar hep test yapıyorum sonuç hep çift çizgi :)) acaba bunun manası nedir

ay inşallah benimki de öyle olur :) bende bu ay iki kere adet olduğumu ve üzüldüğümü gördüm. daha önceki aylarda hiç böyle bi rüya görmemiştim.
bi de bugün saçlarıma zeytinyağı sürerken gördüm kendimi rüyamda. internetteki yorumlarda yeni bebeğe diye yorumlanmış hayırlısı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…