Rüya Yorumları ruya ve uyuyamamak...

çok fazla bilgisayar oyunu oyanadığımda bunu daha yoğun yaşıyormuşum.. annem ve eşim dedi bugün.
sizde pc oyunları oynar mısınız?

hoşnut olmadığın için sana geçmiş olsun demek istedim.
ben yaşadım bunu, maalesef 3 defa.
maalesef diyorum çünkü çok hoşuma gitmişti, hiç bitmesin istemiştim üçünde de ama kısa sürdü.
ilk seferinde, sevgilimin de içinde olduğu arkadaş grubumla bir evde toplanmıştık. 7-8 kişi vardık. herkesin içinde dudaklarına yapışmıştım :)
sonra herkese "bakın bu bir rüya. herkes içinden ne geliyorsa yapabilir" dedim ve inandılar. bir anda millet kendini 5.kattan aşağı atmaya başlamıştı tek tek. aşağıdan el sallıyorlardı :) ben durur muyum, yanlarında aldım soluğu.
defalarca atladım, adeta fokunu çıkardım diyebilirim :)))
bir keresinde de despot anneannemin karşısına geçip sigara tüttürmüştüm, ne keyif vericiydi yüz ifadesi!
bir rüyada da görünmez olup sevgilimin evine girmiş, bir anda tekrar görünür olup onu korkutmuştum. çok feci korkmuştu. sonra gönlünü almıştım tabii :))
bir daha da yaşamadım.
çok istedim ama olmadı.
ilk fırsatta Robbie Williams'ın yanına uçarak önce onu korkutmaya sonra da gönlünü almaya programlamıştım kendimi ama
fokunu çıkarınca Allah reva görmedi demek, haklı tabii :)
baş ağrısı yaşamadım hiç ben. senin durumunun en sevimsiz tarafı bu zaten.
insan paranoya yapar, "bir süre sonra gerçekle rüyayı karıştırabilirim" korkusuyla.
umarım en kısa zamanda normale döner rüyaların.
geçmiş olsun...

Çok geçmiş olsun. Hakikaten nefertity80'in de dediği gibi rüya ile gerçeği karıştırma durumu olabilir o yüzden dikkatli olmak lazım. Bana da olmuştu birkaç kez sanırım ama tam olarak sizin anlattığınız gibi değil, kabus gördüğümü farkedip kendime daha da korkunç şeyler gördürmüştüm uyanabilmek için. Kuzenim de sizin yaşadığınız durumu bilinçli olarak kendine yaşatmak için uğraşıyordu. Psikolojik yardım almanız en doğrusu gibi görünüyor.

banada olur çoğu kez rüyada olduğumu bilirim.mesela bikeresinde rüyadan çıkamıyodum karabasan gibi bişi rüyamdaki annem babam ne olur yardım edin diye yalvarmıştım onlara.bazen rüyada olduğumu bilip uçarım.çoğu kez rüyalarımın kontrolunu alırım ama çok sıklıkta değil tabi..eğer zararı yoksa çok hoş bişi hatta normalde yapamadığın şeyleri rüyanda yapabilmek.

çok fazla bilgisayar oyunu oyanadığımda bunu daha yoğun yaşıyormuşum.. annem ve eşim dedi bugün.
sizde pc oyunları oynar mısınız?

oyun hic oynamiyorum ama uykusuz kaldgmda internette basinda cok zaman geciriyorm

tsk ederim. bende o durumdan sonra panik oldum karistirmiyorm ama bi an supheye dusuyorm kontrol ediyorm hersey normal mi diye psikolojik yardim aliyorum bu hafta hipnoza da baslicaz cunku bu ilacla ya da konusmayla gececek gibi gorunmuyor

evet normalde guzel ama bende her uyudugumda olmaya basladi ve dinlenemedgm icin bas agrisi cok fazla agri kesicilerle yasiyorm diyebilirim arada bir yada kendi istedgmde olsa hic sikayet edilecek bisey deil eskiden arada bir olurdu zaten baya stresli bi donem gecirdim ondan sonra hergun olmaya basladi rahatladm hersey duzene girdi ama bu sorun devam ediyor :uhm:

ben de rüyamda yüzük gördüm fakat erkek takıyordu bu yüzüğü...2 ci rüyamda ise spor ayakkabılarıı camii önünde çıkardım...

kızlar bende rüyamda bi oğlum olmuş ama ne hikmetse kız olmasını istiyormuşumda oğlumu hep kızım diye seviyordum yorumlarsanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler bu arada çocuğum yok

Konuyu okumadan yorum yazanlara çok gülüyorum yaa..kaydirigubbakcemile3
Burda rüya yorumu yapıldığını sananlar var.kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

lütfen bi yorum getirin..
dün akşam dayımın şehit olduğunu gördüm..
b, önceki akşamda erkek arkadaşımın namaz kıldığını gördüm..
bu ara zaten aramız limonii...
senağlama

ben de rüyamda yüzük gördüm fakat erkek takıyordu bu yüzüğü...2 ci rüyamda ise spor ayakkabılarıı camii önünde çıkardım...

kızlar bende rüyamda bi oğlum olmuş ama ne hikmetse kız olmasını istiyormuşumda oğlumu hep kızım diye seviyordum yorumlarsanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler bu arada çocuğum yok

lütfen bi yorum getirin..
dün akşam dayımın şehit olduğunu gördüm..
b, önceki akşamda erkek arkadaşımın namaz kıldığını gördüm..
bu ara zaten aramız limonii...
senağlama

kızlar burası rüya yorumu yapılan topik değil kii:)olumunekankayizsmile
arkadaş rüya görmekten şikayetçi..

Astral seyahat deniliyor buna ruhun bedenden ayrılarak hareket etmesi yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…