Rujun Dudakta Uzun Süre Durmasi:

selenda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
56
1
dısarı çıkacaksınız ama yuzunuze fondoten surmek ıstemıyorsunuz yapacagınız çok kolay ,dudagınıza bıraz fondoten bıraz pudra daha sonra guzel bır ruj uzun surede kullanılabılır.bunu ben yapıyorum nedenmı ben Antalyada oturuyorum burası çok sıcak ve yuzde fondoten,pudra durmuyo hemen akıyo makyajıda çok sevıyorum bende sadece dudagıma hatta gözümün üstüne fondoten pudra yapıyorum rujum da oluyo farımda uzun surede kalıyo sızlerle paylasmak istedim sadece :teytey::teytey::teytey:

dısarı çıkacaksınız ama yuzunuze fondoten surmek ıstemıyorsunuz yapacagınız çok kolay ,dudagınıza bıraz fondoten bıraz pudra daha sonra guzel bır ruj uzun surede kullanılabılır.bunu ben yapıyorum nedenmı ben Antalyada oturuyorum burası çok sıcak ve yuzde fondoten,pudra durmuyo hemen akıyo makyajıda çok sevıyorum bende sadece dudagıma hatta gözümün üstüne fondoten pudra yapıyorum rujum da oluyo farımda uzun surede kalıyo sızlerle paylasmak istedim sadece :teytey::teytey::teytey:

evet ya antalyada oturuyorum bende makyajı cok sevmeme ragmen yazın yapılmıo.. saol paylasım için. fondoteni biliyordum da pudrayı ilk defa duyuyorum...

evet ya antalyada oturuyorum bende makyajı cok sevmeme ragmen yazın yapılmıo.. saol paylasım için. fondoteni biliyordum da pudrayı ilk defa duyuyorum...
rica ederim canım görüşelim sık sık oldu memnun oldum tanıştığıma by..

Bir visal uzmanı gibi tavsiyem budur: dudaklarına önce pudra sür sonra ruj.Ozaman daha kalıcı olur rujun

Bir visal uzmanı gibi tavsiyem budur: dudaklarına önce pudra sür sonra ruj.Ozaman daha kalıcı olur rujun
canım pudra sürdügün zaman ruz üstunde mat kalıyor fakat bırde patakremle dene yanı 3ü bır aradayla bak farkı görüceksın ozaman ben 15 yıldır güzellik üzerine uğraşıyorum tekın acar üyesıyım bak bı dene memnun kalırsın ok bay...

Gün boyunca her yarım saatte bir ruj tazelemek kadar can sıkıcı bir şey daha olamaz. Hele dudaktan taşan rujlar çok can sıkıcıdır. Bunların önüne geçmek için ruj sürmeden önce bir kez dudak kalemi ile dudak sınırlarını belirleyin. Sonra rujunuzu sürün. Bir kağıt mendili ısırarak fazlasını alın ve üzerinden transparan pudra ile geçin. Sonra tekrar ruj sürün ve son kez medili ısırın. Artık günde en fazla üç kez, memeklerden sonra rujunuzu hafifçe tazelemeniz yeterli olacaktır.

canım pudra sürdügün zaman ruz üstunde mat kalıyor fakat bırde patakremle dene yanı 3ü bır aradayla bak farkı görüceksın ozaman ben 15 yıldır güzellik üzerine uğraşıyorum tekın acar üyesıyım bak bı dene memnun kalırsın ok bay...
Her insan kendi tavsiyesini veriyor,canım kiminse yanlış tavsiye verip vermediği konu değil,birtanem.Bir uzman gibi sende kendi tavsiyeni veriyorsun, bende.Ben yanlış tavsiye vermedim yani,güzel kardeşim

Benim kendi kendime uyguladığım bir yöntemim var.
Ben rujların kokularına dayanamıyorum.Sevmiyorum ve bu nedenle onları yiyorum.Yani dişleyip dişleyip mahvediyorum.
Dudağıma biraz nemlendiricimden sürüp,biraz bekledikten sonra,sevdiğim renk dudak kalemim ile dudağımın tamamını boyuyorum.Kalem,özelliğinden dolayı çabuk çıkmıyor.Üzerine niveanın naturel dudak koruyucusunu sürüyorum ki nemini korusun.Böylece çooook ama çok uzun süre dudaklarım istediğim renkte kalıyor.Bozulunca da yine dudak koruyucusunu biraz tazeleyip üstüne kalemle rötüşlüyorum ama çok zor bozuluyor.Öpüşünce bile bulaşmıyor.

Her insan kendi tavsiyesini veriyor,canım kiminse yanlış tavsiye verip vermediği konu değil,birtanem.Bir uzman gibi sende kendi tavsiyeni veriyorsun, bende.Ben yanlış tavsiye vermedim yani,güzel kardeşim
tabı doru söylüyosun haklısın sana katılıyorum bir yanlış anlaşılma oldu sanırım arkadaşım neyse görüşürüz...

dısarı çıkacaksınız ama yuzunuze fondoten surmek ıstemıyorsunuz yapacagınız çok kolay ,dudagınıza bıraz fondoten bıraz pudra daha sonra guzel bır ruj uzun surede kullanılabılır.bunu ben yapıyorum nedenmı ben Antalyada oturuyorum burası çok sıcak ve yuzde fondoten,pudra durmuyo hemen akıyo makyajıda çok sevıyorum bende sadece dudagıma hatta gözümün üstüne fondoten pudra yapıyorum rujum da oluyo farımda uzun surede kalıyo sızlerle paylasmak istedim sadece :teytey::teytey::teytey:[/QUOTE
sonuçta kimyasal bi madde olduğu için bence sakıncalı yaa

X