Makyaj Ürünleri Ruj Önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

minik06

A Lot Like LOVE...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
8.022
2
$pOK758a.jpg

Bu renk bir ruj istiyorum önerebileceğiniz markalar var mı ?

Teşekkür ederim cevap için ama ben mac den memnun kalmadım fiyatını göz önünde bulundurursak. Russian Red'i kullandım kalıcılığı güzel fakat çabuk kuruyor ruj çizgi halini alıyo dudak içinide devamlı kalemle desteklemem lazım yoksa çok çirkin bir görüntü oluyor:44:

Teşekkür ederim cevap için ama ben mac den memnun kalmadım fiyatını göz önünde bulundurursak. Russian Red'i kullandım kalıcılığı güzel fakat çabuk kuruyor ruj çizgi halini alıyo dudak içinide devamlı kalemle desteklemem lazım yoksa çok çirkin bir görüntü oluyor:44:

minikcim şu mac fena abartılıyor. Rujundan senin gibi musdarip çok insan var.

Dior rujlarını denemeni tavsiye ediyorum. Birçok çeşidi mevcut.
Sen girdiğinde bakarsın kozmetik mağazalarına.
Gerçekten yumuşacıklar. Kalıcılıkları da çok güzel.
Renk vermede üstlerine yok. Aradığın renk de mutlaka vardır.

Son düzenleme:
ben kullanıyorum. bende o şeyler olmadı. ciltle ilgili anlaşılan.. evet, çokta kalıcı ki, bende ruj çok kalmaz. o yüzden de tercih ettiğim markadır.. russian redi denedim. ama,o tonlar bana gitmez. en çokta tutulan tonlardan biri...hoş kırmızılar ve koyular benim rengim değil..

.

Dior rujlarını denemeni tavsiye ediyorum. Birçok çeşidi mevcut.
Sen girdiğinde bakarsın kozmetik mağazalarına.
Gerçekten yumuşacıklar. Kalıcılıkları da çok güzel.
Renk vermede üstlerine yok. Aradığın renk de mutlaka vardır.

teşekkür ederim canım ama şu an ankara da değilim bulunduğum yerde de çok çeşit yok yani internetten almazsam ki denemeden almak istemiyorum aslında seçeneklerim çok sınırlı max factor, maybelline, golden rose, flormar, deborah, pastel vs vs gibi markalar var genelde ankaraya gittiğimde diora bakabilirim hem tenimde duruşunu da görmüş olurum ama bana şu an için beni 14 şubatta idare edecek bir şey lazım:) bulabilirim umarımm:KK31:

teşekkür ederim canım ama şu an ankara da değilim bulunduğum yerde de çok çeşit yok yani internetten almazsam ki denemeden almak istemiyorum aslında seçeneklerim çok sınırlı max factor, maybelline, golden rose, flormar, deborah, pastel vs vs gibi markalar var genelde ankaraya gittiğimde diora bakabilirim hem tenimde duruşunu da görmüş olurum ama bana şu an için beni 14 şubatta idare edecek bir şey lazım:) bulabilirim umarımm:KK31:
sanki golden roseda gördüm.. bir o markaya bakın..

Son düzenleme:

14 Şubat demekk... ;D ;D Anladım. :)))

Dediğin markaların rujlarının bol bol testerları var, gidip görüp denesen daha güzel olur.
Bilmiyorum gidip araştırma yaptın mı ama ...
Bu arada watsons varsa bulunduğun yerde rimmelde vardır kesin istediğin tonda bir ruj.
Bulursun eminim kafana göre bir şey. :KK19:

şu an netten baktım. bu seriyi ben standda görmedimmi acaba.. yada gözümden kaçtı.
.. ama şu renk çok benziyor.

flormarlongwearingrujl0.jpg

[h=1]Flormar Long Wearing Ruj L015[/h]

sanki golden roseda gördüm.. bir o markaya bakın..

teşekkür ederimm:)

14 Şubat demekk... ;D ;D Anladım. :)))

Dediğin markaların rujlarının bol bol testerları var, gidip görüp denesen daha güzel olur.
Bilmiyorum gidip araştırma yaptın mı ama ...
Bu arada watsons varsa bulunduğun yerde rimmelde vardır kesin istediğin tonda bir ruj.
Bulursun eminim kafana göre bir şey. :KK19:

evet hazırlık var :) henüz yapmadım aslında araştırma buradan marka ve no bulabilirsem gidip ona göre bakıyım demiştim watsons yok malesef olsa zaten hiç sıkıntım kalmazdı :KK50:

teşekkür ederimm:)

evet hazırlık var :) henüz yapmadım aslında araştırma buradan marka ve no bulabilirsem gidip ona göre bakıyım demiştim watsons yok malesef olsa zaten hiç sıkıntım kalmazdı :KK50:

Zaten bakacağın ton belli, markalar da belli. E mağazalarda bu markaların bölümleri de birarada oluyor zaten.
Gidip 2 dkda bakarsın, seçim yaparsın bence.

Takma kafana. :KK66:

watsons ta rimmel diye bir marka var bu markanın kate moss serisinde 107 numarayı siddetle tavsiye ederimmmm :KK16:
iddası tam kıvamında bi renk:KK17:

Zaten bakacağın ton belli, markalar da belli. E mağazalarda bu markaların bölümleri de birarada oluyor zaten.
Gidip 2 dkda bakarsın, seçim yaparsın bence.

Takma kafana. :KK66:

gezicem artık:)

watsons ta rimmel diye bir marka var bu markanın kate moss serisinde 107 numarayı siddetle tavsiye ederimmmm :KK16:
iddası tam kıvamında bi renk:KK17:

teşekkür ederim ama yok malesef bulunduğum yerde watsons:KK50:

Deborahın da çok çeşitli renklerde mat ruj serisi var.Beyu da kaliteli.Ama iki markanın da mat rujlarını denemedim.Narsın pastel kırmızı mat rujunun kalitesinden memnunum ama onda da istediğiniz tonlarda ruj var mıydı hatırlamıyorum.

Mac'e kaydı aklım yine umarım bu sefer pişman olmam:44: renk yanıltmaz beni umarımm:KK31:

Son düzenleme:
$196891814928672126u1uko.jpg

Şimdide bu tona taktım önerisi olan var mı, çok uçuk fiyatlı olmayan markalardan?

X