Dudak Makyajı Ruj Önerileri

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Thetis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
1.839
0
kızlar şu renklerde ruj markaları bilen varmı :1rolleyes:
917740dudak-mkle.gif

464936dffec8bc1ebc67f9_glossy-lips.gif

Son düzenleme:
of bunlarda çok fena photoshop var ama ya gerçek renkten uzaklaşmışlardır :/

evet tatlım bencede ama gerçekten çok hoş duruyolar ya yokmudur bu renklerden yada en azından bunlara yakın bayanssulusmile

evet çok şeker görünüyorlar yukarıda arkadaş bi örnek vermiş ama o ruj. bence senin koydukların lipgloss. 1. gibi bulabilirsin de 2. çok zor bir renk :/

bende en çok ikinciyi begenmiştim ya kaydirigubbakcemile3 evet tatlım lip gloss istiyorum ben

asla bu renk lipgloss olmaz :) sizinde dediğiniz gibi photoshoplanmış resimler bunlar :)

lipgloss bilmiyorum böyle ama lipstick biliyorum mac Girl About Town şeker gibi dudaklarını ısırasın gelicekk:sm_cool:
al dudakta ki hali

Son düzenleme:
fascination o nası bi renk öle çok sexy ya macten değil de başka uygun bi markadan bulabilir miyim aynısını yardımcı olursanız çok sevinirimdelikafadulden

hmm öğrenciyim uygun olsun abla diyosun yani o zaman hemennn söylüyorum bi tane yeşil ruj var 5 tl falan fşyatı bi kozmetikçiye git sor yeşil ruj var mı diye onalr verirler buna benzer bi renk çıkıyo o zaman umarım yardımcı olmuşumdur byyerimseniben

fascination o nası bi renk öle çok sexy ya macten değil de başka uygun bi markadan bulabilir miyim aynısını yardımcı olursanız çok sevinirimdelikafadulden

golden rose 56-57
flormar 521
googleda görsellerde ara canım rengi görürsün,ben ekleyemiyorum blogdan alınmıyor fotolar

hmm öğrenciyim uygun olsun abla diyosun yani o zaman hemennn söylüyorum bi tane yeşil ruj var 5 tl falan fşyatı bi kozmetikçiye git sor yeşil ruj var mı diye onalr verirler buna benzer bi renk çıkıyo o zaman umarım yardımcı olmuşumdur byyerimseniben

hehe evet cnm öğrencilik:KK1:

X