Rotweiller Beslemek Bir ^^AYRICALIKTIR^^ diyenler....

hımm muhtemelen yaa zaten okadar hızlı büyüyorlar ki şimdiden eve geldiği ilk o şebeklik zamanlarını bile özlüyorruz valla tatlım ne biliyim kaç tane rot foruma baktıysam önemli dediler bu kuzularda kulakları yapışık olduğunda güzel duruyor kafaları koskoca ortaya çıkartıyor.zaten günlük 2-3 saatlik bantlamayla yapılıyor.arka arkaya 3-4 gün 3 er saat durmnası yeterli zaten şu an herşeyi çok yeni kulakları kıkırdak şu aralar yaptık yaptık daha sonraya kaldı mı öyle gider..iyi bak siz kulaklarını dokunup sevdiğinizde hoşlanıyormuş benim kokoş kızıyor...hırçınlaşıyor..sevmiyor.. tabi tabii hayırlısıyla bi doğsunlar merak ediyorum... tabiiki canım ya Rabbim ne güzel vermiş herşeyini renklerini kulağını bacağını gözünü kuyruğunu yazık günah değil mi okadar sırf biz zevkimiz için kestireceğiz kıyamadım vallahi.. dedik bizim elimizi kolumuzu bacağımızı kesseler dayanbilirmiyiz.. kuzum benim kuyruğuyla da çok tatlı zaten... yerim ben onu zaten canım artık yasak kuyruk kulak kesimi yasa çıktıya hayvan haklarıyla ilgili gerçi ne kadar uygulanıyor bilemiyorum ama :82:

Evet canım hayvanların uzuvlarının kesimi yasak .
Ama dinliyen nerdeeee ...
Hala gördüğüm rottweiler , doberman cinsi köpeklerin kuyruk ve kulakları kesik...
Bu işlemi yasak olduğu halde yapan veterinerlerde varya ..
Allah ıslah etsin.

Sizinkine bantlamadan başka çözüm yok demekkd kulaklarını bantlayıp unutturucak şeyler yapın en sevdiği oyuncağını verin. Veya yeni bi oyuncak verin oynasın unutsun durdurur belki

Öpün kızı benim için sarkıklardan

aynen canım yaa tamam tatlım öperim

roxykızımızı gördüm çok sevdim bu kadar seveceğimi tahmin etmiyordum çok sevimli bir o kadarda yaramaz

roxykızımızı gördüm çok sevdim bu kadar seveceğimi tahmin etmiyordum çok sevimli bir o kadarda yaramaz
oyyy annemmmmmmm şükür kavuşturana sonunda seni de üye yaptık haaa süper valla aynen öyle çok yaramaz valla hele bugünkü vukuatını da biliyorsun zaten nasıl baş edicez böyle bunla annennesi :86:

Anam bu ne muhteşem. Komşumuzn vardı rottu ben bakıyordum genelde köpeğe. Kadın çok korkuyordu küçücük yavrudan. Baya oynıaşırdık yanlız çok ısırırdı beni. Yani acıtmazdı ama hep ısırırdı baya da zevk ala ala kemirirdi ellerimi :) Ben diş çıkarmaya yordum. Birde neden bu köpeklerin kuyruklarını kesiyorlar yazık Bir tanıdığın rotu bir hafta ağlamış kuyruğuna en sonunda yalamasın diye boyunluk taktırmışlar

Yavru rottweilerlar şirin oluyor ama büyükleri beni korkutuyor yahu sevemiyorum, yaklaşamıyorum

Yavru rottweilerlar şirin oluyor ama büyükleri beni korkutuyor yahu sevemiyorum, yaklaşamıyorum

Büyüklüklerine bakmayın içleri ymuşacık hehe. Ben bayılıyorum bu köpeklere çok sadıklar karizmaları da var kerataların.

Tabi korkuyorsanız hemen yaklaşmayın, uzaktan uzağa sevin onu o zaten sizin içinizdeki sevgiyi mutlaka hissedecektir. Yavaş yavaş yaklaşırsınız birde bakmışsınız bizim gibi oynaşıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…