Rottweiler - Av köpegi Kirmasi Ariyorum Arkadaslar Lütfen Yardim Edermisiniz ?

Zehir

her seçiş bir vazgeçiştir
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.847
1
merhaba arkadaslar

dün babamin kendi cocuklari kadar sevdigi köpegini öldürmüsler (zehirleyerek kendi isyerimizde)

babam cok üzgün ,mutsuz ve perisan

ona ölen köpegimizin aynisindan alip hediye etmek istiyorum kisa zaman icinde

lütfen etrafta bildiginiz tanidiginiz satan yer var ise haber verirseniz cok ama cok sevinirim

Son düzenleme:
çok üzüldüm nerdeyse ağlıycam Özeline bikaçtane ilan göndericem belki yeni arkadaşı onalardan biri olur.

yazık ya nasıl kıymışlar bu sevimli köpeğe :KK43:

yazık ya nasıl kıymışlar bu sevimli köpeğe :KK43:

su mubarek gunlerde yaptigina göre

Allahtan korkmayan,ataist (allahsiz), merhametsiz birisi yada birileri kiymis canim

hala alisamadik hic birimiz

babam onu bir insan gibi bahcemize gömdü

sabah aksam suyunu veriyor ise giderken ve gelirken

onunla konusuyor bu bizi dahada üzüyormafoldumben

Allah kahretsin ne diyeyim ki.

Ne isterler bu korumasın canlardan.

Başınız sağolsun çok üzgünüm.

Başınız sağolsun :KK43: inanılmaz üzücü bir olay. Benim rottweiler cinsi kızımın 11 bebeğinden sonuncusunu dün yeni sahibine teslim ettim. Keşke daha önce üye olsaymışım 1 bebek size hediye ederdim :KK43:
Ataist kişilerden ziyade dinine çok düşkün gözüken(!) namazında niyazında gözüken tiplere tepki göstermeniz daha doğru olur. ılk köpeğimi o tiplerin elinden zor aldım. Köpek düşmanıdır bunlar. Gösteriş için dinle iç içe gözükür ama kendilerinden başka kimseye acımazlar. Çok ataist arkadaşım var ve hepside hayvan sevgisiyle iç içedir. Başınız sağolsun...

bulabildiniz mi köpek?

sagolun arkadaslar

hayir canim bulamadik daha dogrusu babam artik dayanamayacagini söyledi o yuzden ne ondan ne baskasindan almadik

evimizin yanindaki arsamiza gömüldü,babam hala alisamadi her sabah suyunu döküp öyle ise gidiyor

hayvanlara karsi cok hassas bir insan muhabbet kuslarimiz ve baliklarimiz öldügündede ayni seyleri yasamistik ,epeyce bir süre sonra zaten köpegi almistik

artik babam beslemek icin hayvan istemiyor

X