ROTA AŞISI

HGB123

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
34
6
26
dün rota virüsü aşısı yaptırdık 14. Haftalık bebeğime normal de günde 2 3 kez kaka yapardı şuan hiç kaka yapmadı aşı sizde de kabızlık yaptı mı anlamadım ya

Rotadan sonra o gün kaka yapmıyorlar galiba benim kızımda da arkadaşımda da öyle olmuştu. Sonuçta ağızdan aldı sindirimi daha farklı olabilir. Kabızlık buna denmez yalnız bebeğiniz 1 hafta falan yapmazsa kabız denebilir ancak

Rotadan sonra o gün kaka yapmıyorlar galiba benim kızımda da arkadaşımda da öyle olmuştu. Sonuçta ağızdan aldı sindirimi daha farklı olabilir. Kabızlık buna denmez yalnız bebeğiniz 1 hafta falan yapmazsa kabız denebilir ancak
Öyle mi yani ilk bebeğim açıkçası tedirgin oldum çünkü günde 3 4 kez kaka yapar dün sabah aşı oldu bu saat oldu hala yapmadı kakasını

Öyle mi yani ilk bebeğim açıkçası tedirgin oldum çünkü günde 3 4 kez kaka yapar dün sabah aşı oldu bu saat oldu hala yapmadı kakasını
Evet benim kızım da 2 gün kaka yapmadı. 2. Gün biterken iki bez kadar yaptı o yüzden biraz huzursuz oldu. Ağızdan verilen aşı olduğu için diye düşündüm siz de gözlemleyin inşallah yapar rahatlar

X