Sivilceli Ciltler Roaccutane kullanmis biri olarak...i

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Itscerenxo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2015
9
1
33
Merhaba arkadaslar yaklasik olarak 4 senedir sivilce sorunum vardi.annem ve babam eczaci olduklari icin akliniza gelebilicek her ilaci kullandim,bir cok dogal yontemi denedim hatta sivilce yoketme duasi bile okudum kendi kendime.ama hicbir zaman tam olarak gecmediler bazi ilaclar sayesinde sonduler ama hic kaybolmadilar hep yuzumdeydiler ve bu benim butun ozguvenimi goturuyodu insanlara fazla yaklasmiyodum,surekli agliyodum surekli boyle sivilceli oldugum icin isyan ediyodum kendi kendime (ergenligin cok buyuk katkisi var)her neyse fazla en sonunda annemi ikna ettim ve roaccutane adli ilaci kullanmaya basladim yaklasik 7 ay kullandim evet yuzumde cok sivilce cikti dudaklarim ellerim ve yuzum cok kurudu lensim gozume cok batti ama sonuctan cok cok mutluyum suratimdaki sivilceler gecti sadece izleri kaldi ama onlarids hic kafama takmiyorum gercekten kullanip kullanmamak gibi bir ikilem yasiyorsaniz tahlillerinizi yaptirin eger bir probleminiz yoksa hemen kullanmaya baslayin merak edenler sorularini sorabilirler

Güneş koruyucu ve nemlendirici olarak yüzümde parlamayacak bir şeyler arıyorum roaccutane kullandigim şu dönemde, siz hangi ürünleri kullanmıştınız?

Güneş koruyucu ve nemlendirici olarak yüzümde parlamayacak bir şeyler arıyorum roaccutane kullandigim şu dönemde, siz hangi ürünleri kullanmıştınız?
Meraba gunes koruyucu olarak size daylong spf 15 onerebilirim eczanelerde rahatlikla bulabilirsiniz nemlendirici olarakta neutrogena oil free kullandim dudaklarim icin bir alman markasinin lippenfliege gibi bir seydi tam olarak hatirlatamiyorum o dudak kremini kullanmistim baya ise yariyordu ellerim cok kuruyordu birde ben ekimde baslamistim ilaci kullanmaya yani kisin ellerim cok kotu olmustu sebamed kullanmistim disariya cikarken yuzumun belli yerlerine imex surmustum bazende la roche posey in (yanlis yazmis olabilirim) bb kremini kullaniyordum.yalniz lutfen doktorunuza sormadan bir sey yapmayin her cilt tipi birbirinden farklidir bende ise yarayan olumlu sonuc aldigim urunler sizde ayni etkiyi yaratmayabilir simdiden gecmis olsun:)

X