Saç Bakım Ürünleri Roaccutane Kullanıyorum.SaclarımLa ilgili bi sorunum var

E

EU1

Ziyaretçi
ArkadasLar ßn Roaccutane Kullanıyorm.SaclarımLa ilgili bi sorunum var yardım ltfn..yarın roaccutane tedavisinde 5.ayıma baslamıs olucam.saclarım hic hemde hic yağlanmıyor.istersem 1 ay boyunca yıkamıyım yine de yaglanmıyor.saclarım bu yüzden cok bakımsız duruor ve saclarım cok cansız gözüküor.
Sizce bn napmalıyım ??
bir sorunum daha war.Saclarım su anda cok kısa.entele otu kullanmak istiyorum.Hangi karısımı kullanmalıyım ?? sizce entele kullanmalı mıyım ?

canım bende 6.aya gectım benımde ıkı gun dayanmayan sacım bı hafta yıkamasam yaglanmıyo bende bol bol bakım yagları kulanabılıyorum bagdemyagı zyagı ve hınt yagı her hafta goz kararı karıstırır bunu surerım boya ve duzlestırıcıden evet yıprandılar ama hala pırıl pırıl tek sorunum kırıklar yanı yaglar kullan ve yaglanmıyo dıye 1 hafta yıkamıyım bosver deme:))

ya zaten yine 2-3 günde bir yıkıyorum.saclar yaglanmayınca cok cansız oluo.bna tam olarak bi yağ karışımı söyler misinz?

1 adet bepanthene ampul
1 adet evigen ampul
1 bemiks ampul
1 yumurta sarısı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
hepsini karıştırıp saç diplerine ve saçın geri kalanına yedirilir
1 saat bekletilir sonra yıkanır ama çok fazla şampuanlama etkiyi yok edersin en fazla 2 kere şampuanla:)
1 ay boyunca haftada 1 uygulanıyormuş ikinci ay onbeş günde bir,üçüncü ay da ayda 1
acil şifalar
inşaALLAH saçların düzelir

1 adet bepanthene ampul
1 adet evigen ampul
1 bemiks ampul
1 yumurta sarısı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
hepsini karıştırıp saç diplerine ve saçın geri kalanına yedirilir
1 saat bekletilir sonra yıkanır ama çok fazla şampuanlama etkiyi yok edersin en fazla 2 kere şampuanla:)
1 ay boyunca haftada 1 uygulanıyormuş ikinci ay onbeş günde bir,üçüncü ay da ayda 1
acil şifalar
inşaALLAH saçların düzelir

bu formul sacları da uzatır mı ??

ben denemedim ama çok mantıklı bence de ben de en yakın zamanda denemek istiyorum

bu roaccutane ne ya :KK70:
cidden öle yapıyosa ben de kullanmak istiyorum:uhm: ne ilacı olduğu farketmez :p

bu roaccutane ne ya :KK70:
cidden öle yapıyosa ben de kullanmak istiyorum:uhm: ne ilacı olduğu farketmez :p

sivilcelerden kurtulmak icin en agır ve en kesin çözüm.6 ay da bütün sivilcelerin qidior ve bi daha ckmıor sanırsam.ama yan etkileri war
karacierine zarar verior.onun icin her ay kan tahlili yaptırmak zornda oluosn.doktor kontrolunde alınır bu ilac.
Dudakları cok kurutur.sürekli ynnda krem olcak xD
Saclarn hc yglanmaz

sivilcelerden kurtulmak icin en agır ve en kesin çözüm.6 ay da bütün sivilcelerin qidior ve bi daha ckmıor sanırsam.ama yan etkileri war
karacierine zarar verior.onun icin her ay kan tahlili yaptırmak zornda oluosn.doktor kontrolunde alınır bu ilac.
Dudakları cok kurutur.sürekli ynnda krem olcak xD
Saclarn hc yglanmaz

karaciğer olayı kötymüş ya:/ gerçi benim karaciğerim alıştı,, annem hemşire olduğu içn en ufak bişeyde bile haplar ilaçlar ..:KK70: ama o kdr ciddiyse bi düşünmem lazım :uhm:

evde vardr belki :p

karaciğer olayı kötymüş ya:/ gerçi benim karaciğerim alıştı,, annem hemşire olduğu içn en ufak bişeyde bile haplar ilaçlar ..:KK70: ama o kdr ciddiyse bi düşünmem lazım :uhm:

evde vardr belki :p

ya aslnda bnde kullanyorm ama hic bi zararı olmadı.sdc dudaklarm cok kuruo o kadar.ztn karacier kendini yenileyebilen bi organ

o ilaç bende saç dökülmesi yaptı....
şimdi iyiyim ama bi tarafı yaparken bi tarafı mahvediyor....

benımde bıtmesıne 20 gun kaldı doktor altıbucuk ay kulladırttı... benımde yuzume sarı tuyler cok cıktı bırakınca dokulurmu acaba???

bende 3 aydır roaccutanne kullanıyorum 4. aya basladım dudaklarım kurudu yuzumde tek tuk sivilceler vardı onlar da gecti sırtımdada azaldı baya ama izler kaldı bilmiyorum gececekmi
fakat duzenli olarak we doktor kontrolunde kullanmak sart bende asırı kuruluk yapmasada baya sorun yasayanlar olmus tanıdıgım..

ayrıca sac meselesine gelince benim de saclarım kurudu we cok yawas uzuyor sonuk bakımsız gorunuyor gerci normal yapısıda cok guzel degildi hergun yıkarsam daha cok yıpranırmı acaba

arkadaşlar bende akne tedavisi gördüm bi kaç kez :KK43: ama roctaune kullanmadım doktor bunu çok çok ciddi vakalarda veririm dedi benimde ciddi idi ama öle kist halinde deil acne vulgaris işte.çok tehlikeli bi ilaç karaciğer dudak göz artı depresyon belirtisi ki şu an kullanan 2 arkadaşımda maalesef depresyon başlangıcı mevcut :KK43:lens kullanılmaz gözü bile kurutur o derece ve dönüşü olmaz bi karaciğer rahatsızlığı yapıo bizzat yurttan oda arkadaşımın oldu ve tedavi görüo seneler geçti umarım düzelmiştir.
bi acaba demeli? bide sosyal çevrede çok olan biri iseniz daha zor çünkü tüm akneler ilk etapta kusuo berbat bi hale gelio insan mutsuz doğal olarak.dikkat derim

X