Riskli gebelikte boşalma

tuba_2

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
17
0
26
Doktorum ilişki yasak yedi sevişme yoluyla boşalmanın bebeğe bi zararı olur mu kızlar kasılmalar dan dolayı kanda pıhtılaşma olduğu için yasakladı doktorumuz birde herhangi bir kanamam olmadı çok şükür sıkıntı olsa kanama olur muydu

İlişkinin yasak olması çoğunlukla boşalma durumundan dolayı oluyor zaten, boşalırken kasılma olduğu için. Yasak dediyse yasaktır bebeği mi istemiyorsunuz?

Iliskinin yasak olma sebebi kadinin yasadigi vajinal orgazmin dogumu tetiklemesi.

Yalnız anlamadigim sey siz yuzeysel mi sevistiniz? Penetrasyon olmadı mi?

İlişkinin yasak olması çoğunlukla boşalma durumundan dolayı oluyor zaten, boşalırken kasılma olduğu için. Yasak dediyse yasaktır bebeği mi istemiyorsunuz?
Hayır aksine çok istiyoruz normal sevişmeden alınan haz kasılma sayılıyormu onu sormak istedim aslında

Iliskinin yasak olma sebebi kadinin yasadigi vajinal orgazmin dogumu tetiklemesi.

Yalnız anlamadigim sey siz yuzeysel mi sevistiniz? Penetrasyon olmadı mi?
Normal sevişme oldu herhangi bi kanamam felan olmadı çok şükür ama biraz pinpirikli olduğum için sormak istedim

Hayır aksine çok istiyoruz normal sevişmeden alınan haz kasılma sayılıyormu onu sormak istedim aslında
Anladım canım ama kasılma kasılmadır diye düşünüyorum yani eğer boşalıyorsan tabi ki? Boşalma olmadıysa bir sorun olmaz herhalde

Anladım canım ama kasılma kasılmadır diye düşünüyorum yani eğer boşalıyorsan tabi ki? Boşalma olmadıysa bir sorun olmaz herhalde
Boşalma oldu o yüzden korktum ama çok şükür kanamam felan olmadı 6 haftalık gebeyim sıkıntı olsa şimdiye belli olur muydu

İlişkiye girmedik sevişmeden kaynaklanan durumdan bahsediyorum ilişkiye girmek demek çocuk yapma aşamasındaki durumdur ya hani
Penetrasyon diyoruz ona, çocuk yapma aşaması ne yav 🤦🏿‍♀️ penetrasyon olmasa da kasılma yaşamışsınız çünkü orgazm olmuşsunuz ki riskli olan bu. Risk geçene kadar bekleyebilirsiniz kimse sevişmedi diye ölmüyor korkmayın

X