Riskli gebelik plesenta pravia totalis

SEMIDO

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2013
253
227
Merhaba...
Ben 21 haftalık hamileyim ve gece aniden yoğun kanama ile hastaneye gittim.Şu anda evimde yatıyorum..PLESENTA PRAVİA TOTALİS teşhisi konuldu.Ankarada özel doktorum Bülent Aydın ve Zekai Tahir Burak hastanesinde Nuri Danışman gözlemledi.Ne yazıkki söylenen ve bahsi geçen risler beni çok endişelendiriyor.20 aylıkta bir oglum var ve tek dileğim sevdiklerimin kendimin saglıkla hayatta kalmamız.
-Doktorlarım kanamanın beklenenin çok öncesinde oldugunu,devam edeceğini,plesantanın rahim agzını kapatarak bir kısmının idrar kesesine bitişk oldugunu,sezeryanda rahmimin ve idrar kesesinin bir kısmının alınacagını,kanama riskinden dolayı kan grubumdan hazırda bikaç kişiyi bulundurmamı söylediler.İnternette zaten daha vahim anne ve bebeğin hayati riskinden dahi bahsediyorlar.
-34 Yaşındayım,ilk dogumum sezeryan,ilaç kullanmıyorum herhangi birşey vermediler,sadece kanama oldugu gün iğne ve serum takviyesi yapıldı.
SORUYORUM
-Bu durumu yaşayanlarınız nasıl geçirdi ?
-Kaçıncı haftada dogum yaptınız ?
-Kanamanız oldumu ?
-Rahminiz veya idrar kesenizin bir kısmı alındımı ?
-Ankarada iseniz doktorunuz kimdi ?
-İlaç kullanıyormusunuz ?
LÜTFEN AÇIKLAYICI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

Cnm mrb bende ankarada yasiorum ilk dogumum daha ayni teshis bendede var doktor bulabildinmi dogumun gerceklestimi daha dogrusu sureci biraz anlatirmisin

X