rinoplastinin insanda yarattığı psikolojinin üstesinden gelme

juvenile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
10
0
Hep şekil bozukluklarından , yok kalkıklık yok şişlik derken aslında tam birer psikiyatrik vakka oluveriyoruz.Ben şunu çok iyi anladım doktorunuz sadece çok ii burun çok başarılı ameliyat yapmanın yanısıra çok ii bir psikiyatr bilgiside olması gerekiyormuş.Ben dr umla ilk konuştuğumda bana dediği şu cümleler beni çok etkilemişti. 'Gencecik kızlar geliyor ve bana kendilerinin beklentilerini anlatıp emanet ediyolar.Ben en iyisini yapmalıyım ve umutlarını boşa çıkarmamalıyım ve rahat uyumalıyım . Oyüzden bişim işimiz çok zor ', demişti.Çok hoşuma gitmişti samimi duygular bunlar. Kaçınız bu tarz samimi duygularla karşılaştınız bilmiyorum ama sanırım ben çok şanslıyım :) Ameliyat sonrasıda aynı ilgi ve alakayı gösteren dr çok az .. Doktoruma teşekkür etmek istiyorum ayrıca iyiki varsınız emre bey ..a.s.

Bence hemen hemen bütün estetik cerrahlar bu beceriye sahipler ben doktorumu görünce bütün olumsuzluklardan sıyrılıyorum resmen insana huzur veren bir yanı var.

bence de bir plastik cerrah aynı zamanda bir psikiyatrist de olmalılar..düşünsenize beklemdiğiniz bir sonuç ile karşılaşmışsınız ve doktorunuz yanınızda değil,tam kabus olur sanırım... ve plastik cerrahlar bence bu tür ameliyatalra çok büyük beklentiler yükleyen insanları ameliyat etmemeliler.

kesiğnlikle katılıyorum çok güzel bir noktaya değindin .:) eğer gerçektende beklentileri karşılamicak bir girişim olcaksa bu açıkca söylenmeli ..sonuçta sanat işi bu bazılarının bu sanata uygun olmaması olağan bir durum dimi...

canım çekmedik daha drum çekince koyucam ama herşey güzel ilerliyor harfiyen ne dediyse onu yaşıyorum ne 1 eksik ne 1 fazla :) heyecanlı bir bekleyiş.. en yakın zamanda güzel bir resim eklicem

bende senin dedigin o şanslılardanım canım .ameliyattan sonra okadar cok kontrole gittimki ama hiçbirinde ameliyattan önceki ilgiden fark yoktu .hatta dahada fazlaydı .oraya giderken doktora gidiyorum psikolojisinden cok uzak oluyorum keyf bile alıyorum diyebilirim .bir insanın benim iyiliğim için mutlu olmam için okadar titizlikle ugrasması insanı mutlu ediyor.

Juvenile çok doğru bir noktaya değinmişsin. Burnumla kafayı bozmuş durumdayım gerçekten,sempatiksalakcinni alçılar çıkıp üzerinden birkaç ay geçmeden bu durumun değişebileceğini de zannetmiyorum ama ben de doktor açısından şanslı olanlardanım, Nebil bey bizzat arayıp ilgilendi sağolsun.

ilk ameliyatımı yapan doktorlar malesef ameliyat sonrası memnuniyetsizliğimde beni yalnız bıraktılar ve 1 yıl bozuk bi psikolojiyle yaşadıktan sonra nihayet 2 hafta önce revizyon oldum başka bi doktora, şimdilik herşey yolunda çok şükür...

ilk görüşmelerde nerdeyse bütün doktorlar çok ilgili ve anlayışlı gibi görünebiliyo ama asıl önemli olan ameliyat sonrası yanımızda olmaları, yaptıkları işin arkasında durmaları...

Bence hemen hemen bütün estetik cerrahlar bu beceriye sahipler ben doktorumu görünce bütün olumsuzluklardan sıyrılıyorum resmen insana huzur veren bir yanı var.

dedıklerıne aynen katılıyorum oskecım ben de aynı duyguları doktorumda hıssedıyorum.hatta bazen aklıma takılan bırsye oluyor evde dıyorum sakın unutma gıttgınde sorucaksın ama her defasında gıttgımde hepsını unutmuş oluyorum :) bısey oldugunda yada bılgı almak ıstedıgımde hep aradım sadullah beyı saolsun hepsını yanıtlanıyordu butun sevecenlıgıyle ben cok memnunum doktorumdan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…