Rinoplasti ve deviasyon

elooo88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
633
500
33
Merhabalar, 17 gün önce deviasyon ve rinoplasti ameliyatı oldum sizden yorum bekliyorum kesi olan yerdeki şişlik sizce zamanla iner mi
O kısım çok mu kötü görünüyor sizce önden görüntüyü sevdim doğal ama yandan o uç tuhaf geliyor

Eklentiler

• 6AFFF72E-884F-43D1-8AEF-D70972ADC3C0.png
    313 KB · Görüntüleme: 73
  • 714C6F48-A32D-4F18-AFD2-EAA3D8884156.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 70
Kesinlikle iner daha çok şiş orasi . Ama dikis izi kaliyor haliyle ufacıkta olsa belli oluyor 17. Gün için çok iyi 3. 4. Ayı bekleyin

Önceki hali ameliyat günü

Eklentiler

• 81D7FC33-9C89-4299-A29E-9A91521552DD.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 66
Eski haline bakinca bence mumkun olan en iyisi yapilmis. Orasi oyle kalir bence. Ben de onceki halimi dusunup kendim icin de kalabilir diyorum. Belli olmaz tabii

Eski haline bakinca bence mumkun olan en iyisi yapilmis. Orasi oyle kalir bence. Ben de onceki halimi dusunup kendim icin de kalabilir diyorum. Belli olmaz tabii
yandan bu görüntü yapay mı gösteriyor sizce ben ödemdir diye düşünmüştüm daha 17 gün oldu diye

yandan bu görüntü yapay mı gösteriyor sizce ben ödemdir diye düşünmüştüm daha 17 gün oldu diye
Belki odemdir. Simdi ameliyat masasi resmime baktim ve orada o kisim baya duz. Belki de inecek ilerleyen zamanlarda. Ilk haline gore biraz indi aslinda. Burnun cok guzel ve hic yapay durmuyor. Ben de yapay sevmiyorum ve en buyuk korkumdu

Belki odemdir. Simdi ameliyat masasi resmime baktim ve orada o kisim baya duz. Belki de inecek ilerleyen zamanlarda. Ilk haline gore biraz indi aslinda. Burnun cok guzel ve hic yapay durmuyor. Ben de yapay sevmiyorum ve en buyuk korkumdu
Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için konuşmak iyi geldi

burnunuzu çok beğendim ben ya. siz söylemeseniz o kesi yerini inceleyip şişliğini fark etmezdim bile. olabilecek en iyi haline gelmiş resmen. henüz 17 gün olmasına rağmen ödemi de çok minimum görünüyor deriniz kalın gibi görüyorum ama ince mi? doktorunuz kim?

Yorumunuz çok mutlu etti beni, burun sırtımın ince olduğunu uç kısmının kalın derili olduğunu söyledi doktor ucu geç iyileşecek demişti ben Kastamonu’da özel hastanede oldum ameliyatımı kbb ci yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…