Rinoplasti - Aydin/Izmir

playcold

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
81
26
Merhabalar,
Yurtdisinda yasiyorum, tatile Kusadasina gidecegim, gitmisken burun estetigi de yaptirmak istiyorum.Once Izmir'de yaptirmayi dusundum, burdan da arastirdigim kadariyla cok bilgi bulamadim, doktorlar hakkinda da cok bilgi sahibi degilim. Yine de 3 kisi arasinda kaldim; Yigit Ozer, Saimestetik ve Can Kopal.
Bana secmede yardimci olursaniz cok sevinirim.
Aydin'daki doktorlar hakkinda hicbir fikrim yok, onerilere her zaman acigim :)
Umarim temmuza kadar bir karara varabilirim. Yardimlarinizi bekliyorum :KK200:

Merhabalar,
Yurtdisinda yasiyorum, tatile Kusadasina gidecegim, gitmisken burun estetigi de yaptirmak istiyorum.Once Izmir'de yaptirmayi dusundum, burdan da arastirdigim kadariyla cok bilgi bulamadim, doktorlar hakkinda da cok bilgi sahibi degilim. Yine de 3 kisi arasinda kaldim; Yigit Ozer, Saimestetik ve Can Kopal.
Canım hiç düşünme saimestetik e git. kadın doçent zaten. benim çenemi yaptı, tüzümün şekli şemali değişti. çok memnunum.

Merhabalar,
bu arada izlemeye alıyorum fotolarıma da bakabilirsin.

Playcold merhaba

Ben de Kusadası'nda yasıyorum ve İzmir'de burun estetiği için dr arastırıyorum. Sen karar verdin mi

sezgin beye yaptirmayi dusunuyorum, saime hanimla ilgili de cok guzel seyler duydum ama sosyal medyadan yaptigi burunlari paylasmiyor ve ameliyat gunu ogleden sonra cikabilirsin diyor, bilmiyorum bu bana biraz garip geldi, sen ne dusunuyorsun?

sezgin beye yaptirmayi dusunuyorum, saime hanimla ilgili de cok guzel seyler duydum ama sosyal medyadan yaptigi burunlari paylasmiyor ve ameliyat gunu ogleden sonra cikabilirsin diyor, bilmiyorum bu bana biraz garip geldi, sen ne dusunuyorsun?
peki fiyatı ne bende olmayı düşünüyorum da

Merhaba 2 sene once 6000 tl ye ameliyat olmustum. Ama her burun icin fiyat degisebilir

X