Pudra, Fondöten, Kapatıcılar rimmel match perfection fondöten ve maybelline fondötenler kıyaslama

mutsuzprincess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
263
1

bu ürünü arkadaşım kullanıyor ve oldukça memnun ama yağ içeriyor cildim karma ve sivilceye meğilli olduğu için bende sivilce yapabilir diye düşünüyorum fiyatı 34,99 indirimlerle 26 ya kadar düşüyor
bu ürüne çok uzun zamandır bi sempatim var neden bilmiyorumkarma ve yağlı ciltler için uygun bi ürün mat bi görünüm verdiği belirtilmiş ama bende topaklanacakmış hissi uyandırdı fiyatı yukarıdaki ürünle aynı

yağ içermemesi ve spf 15 korumasıyla maybellinelerin önüne geçiyor ama fiyatı bende soru işaretleri oluşturdu satış fiyatı 19,99 şuanda watsonsda %25 indirim var sanırım 14 lira gibi bişi oluyor

fonföten kullanan biri değilim kullanacak olursam bunlardan birini almayı düşünüyorum..bu ürünleri kullananların yorumlarını merak ediyorum

sanırım 2.si köpük fondoten bence sivilce oluosa onu kullanabilrsin baya iyi oluo mat duruove sivilce yapmıo diğerlerigibi bendefondotendevamlı kullanamıyrm hemen sivilceoluo die hakkaten köpük alıyım bende ya memnundum ben ondan unutmuşum iyiki koydun:))))

köpük fondötenden sonra pudra kullanıyomusun peki, bide yüzde duruşu nasıl ben pek belli olmasın istiyorum fondöten kullandığım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…