Göz Makyajı Rimellerin arasında kaldım arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. :((((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tatlım senin kirpikler mükemmel o zaman :) hiçbişi kullanmana gerek yok bence :) ama plastik fırçalı olanlardan al madem çünkü onlar kirpik diplerine pek değmediği için kirpikleri dökmüyormuş :)

gerçekten mi? teşekkür ederim zaten süremiyorum ki hiç bir şey. elim yatkın değil hiç. :) tamam o zaman alırsam onlardan alayım o zaman. 50 saatte ancak sürerim artık

gerçekten mi? teşekkür ederim zaten süremiyorum ki hiç bir şey. elim yatkın değil hiç. :) tamam o zaman alırsam onlardan alayım o zaman. 50 saatte ancak sürerim artık

rica ederim hem gür hem uzun daha ne olsun zaten gerek yok :) aynen canım onlardan al pek zararıda olmaz hem arada değişiklik olur rimelle kirpikler bir başka güzel oluyor :)

rica ederim hem gür hem uzun daha ne olsun zaten gerek yok :) aynen canım onlardan al pek zararıda olmaz hem arada değişiklik olur rimelle kirpikler bir başka güzel oluyor :)

çok teşekkür ederim canım yaa. yardımların için çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…