Makyaj Ürünleri Rimeller konusunda bir tavsiyem

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ruuj

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2013
353
20
Kızlar neredeyse bütün rimelleri kullandım ve farkettim ki rimelde önemli olan sadece fırçası gerisi hikaye. Kıvrık bir kirpik istiyorsanız kıvrık fırçalı, gür kirpikler istiyorsanız sık fırçalı, uzun kirpikler için de kalın fırçalı rimellerir tercih etmelisiniz. Öyle büyük paralar vermeyiniz hatta benim fırçasına bayıldığım bir rimel var hangi rimeli alırsam alıyım onun fırçasını kullanıyorum ve harika oluyor yine o marka rimelin etkisini veriyor.

Kızlar neredeyse bütün rimelleri kullandım ve farkettim ki rimelde önemli olan sadece fırçası gerisi hikaye. Kıvrık bir kirpik istiyorsanız kıvrık fırçalı, gür kirpikler istiyorsanız sık fırçalı, uzun kirpikler için de kalın fırçalı rimellerir tercih etmelisiniz. Öyle büyük paralar vermeyiniz hatta benim fırçasına bayıldığım bir rimel var hangi rimeli alırsam alıyım onun fırçasını kullanıyorum ve harika oluyor yine o marka rimelin etkisini veriyor.

sana katılıyorum canım :)

Şu rimel olayını bir düzene sokamadım ben zaten :KK50:

Uzun cnm bnm kirpikler ama ben çok dolgun görünmesini istiyorum :KK50:

Canım benimde senin gibi ben bir çok rimel denedim sık fırçalı rimel almalısın böylece her bir kirpiğini ayrı ayrı boyasın ve dolgunlaştırsın.

Eklentiler

• $IMG_0434.JPG
    $IMG_0434.JPG
    26,8 KB · Görüntüleme: 117

benimkiler kısacık uzun olsun istiyormm bn hangi fırcyı kullnmlyımmm:KK14:

Benim kirpikler de kısa daha doğrusu uçları sarı belli olmuyor simsiyah olsun istiyorum :26: Belli etsin kendini

Bize de bir öneri yapsan olur mu ruuj :26:

benimkiler kısacık uzun olsun istiyormm bn hangi fırcyı kullnmlyımmm:KK14:

canım sen plastik olanı dene ama dolgunda olsun istiyorsan sık fırçalı rimeller çok dolgun yapıyor. Bide iyice uzun göstermek istiyorsan uç kısımların iyice rimellemen gerkiyor

Benim kirpikler de kısa daha doğrusu uçları sarı belli olmuyor simsiyah olsun istiyorum :26: Belli etsin kendini

Bize de bir öneri yapsan olur mu ruuj :26:

Canım siyah rimel tercih edersen onlar kopkoyu yapıyor zaten. Ama sarı saçlıysan eğer kahverengi rimel öneririm ben. inceyse kirpiklerin ben kıvrık fırça yada sık fırçalı rimel kulanmanı öneririm. kıvrık fırçalı rimeller gözü de daha iri gösteriyor.

kesinlikle katılıyorum. ben yaklaşık 6-7 liralık bir rimel almıştım oriflameden, fırçası plastik, kirpiklerimi daha uzun gösteriyor. maybelline'in kıvrık fırçalı rimelleri ise kirpikleri daha kıvrık göstermede oldukça başarılı. ama elbette marka hiç önemli değil dediğiniz gibi. önemli olan fırçanın şekli ve malzemesi.

https://www.google.com.tr/search?ne...10%2F12%2Favon-super-shock-rimel.html;318;318

benım kırpıklerım cok uzun egıl yanı ta kasıma kadar gıtmez ama kıvrık ben gur ve kıvrık seıvyorum neyse
once su yukarıdakı rımemlı surup kurutuyorum
uzeırne bıraz bebek pudrası attırıyorum kurumadan
onunda uzerıne
http://mcdn01.gittigidiyor.net/8612/AVON-SUPER-SHOCK-RIMEL-KARGO-BEDAVA__86127259_0.jpg için Google Görsel Sonuçları

bu aslıdna tek basıan asla kullanmayacagım rımelı 2-3 kere surup duruyorum sonuc :)
takma kırpıkten hallıce kırpıklerım :KK12:

Rimel konusunda tek olay fırça değil tabiki, katılamayacağım yani..

bazıları deli gibi döküyor kirpikleri mesela, bazılarını en iyi makyaj temizleyicilerle bile çıkarması ölüm.
bazıları çok feci irritasyon yapıyor,alerji yapıyor.
kimisi de bir iki saat sonra göz altlarına pul pul toz sepmiş gibi dökülüyor.

fırça neyde belirleyici?

uygulama yoğunluğu, kirpikleri kaldırma-kıvırma, tek tek ayırma vs..

ama tek başına fırça bu fonksiyonlar için de yeterli değil, uygulama tekniği diye bir gerçek de var..

bu arada benim son zamanlarda en sevdiğim rimel essence I Love extreme..

X