Göz Makyajı Rimeller kirpikleri döker mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GunIsigiHayal

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
207
14
Kızlar ben kirpiklerim az olduğu için rimel sürmeden çıkamıyordum bir ara.Neyse zamanla her gün rimel sürmekten ya da başka bir şeyden bilmiyorum kirpiklerim iyice azaldı ve kısaldı.Sizce rimelin etkisi var mıdır?Her gece yatmadan çıkarıyorum oysaki ama bu konuda ne düşünüyorsunuz.
Marka olarak Avon kullanıyorum.Zaten kısalar iyice de azaldılar.Yağ ve vb sürmek de istemiyorum gözüme kaçında bulanık görüyorum.Bilmiyorum kızlar çıkamadım işin içinden.

döker tabi. waterproof olanlar özellikle. göz makyajını temizlerken pamuğa gelen kirpiklerden belli zaten. mümkün olduğunca su geçirenleri kullan. bi de iyi bi göz makyajı temizleyici al. aktardan kaş ve kirpik bakım yağı alabilirsin. rimel gibi fırçalı bi şişeye koymuşlar zaten bakım yağını. her gece yatmadan sür kirpiklerin kendine gelir.

teşekkürler:)zaten su geçirenleri kullanıyorum her gece de temizliyorum ama yine de döküyor gibime geldi.bu yağların göze zararı var mı ki?bir de fırçalı şişede satılıyorsa iyiymiş bunu bilmiyordum.

yok canım göz için yapılmış ürünün göze niye zararı olsun aktarsa satılıyo 15 tl falan yerimseniben

X