Rimeli sildikten sonra goz altında kalan siyahlık

limmed

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2014
53
3
bunun icin dogal bi oneriniz var mı ıslak mendil su krem siliyorum ama 2-3 gungitmiyor o siyahlık

bir göz temizleme kabının için yarıya kadar zeytinyağı , yarısına kadar da gül suyu koy tam bir doğal göz temizleyici , üstelikte besleyici .. sadece zeytinyağıda koyabilirsin

Bende çok muzdaribim bu dertten,rimel sürmek istemiyorum sırf silme sıkıntısına girmemek için:KK43:

Yüzünüzü bebek şampuanı ile yıkamayı deneyin. Önerim Johnson's baby:)

Ben kullanıyorum johnsons baby ama benim de çıkmıyo malesef :KK43:
aa çok ilginç cidden:) ben şimdiye kadar onun kadar güzel çıkaran bir şey görmedim.
ben ilk önce garnier makyaj temizleme suyuyla temizleyip sonra yıkıyorum yüzümü yalnız? sen direk mi onunla yıkıyorsun?

aa çok ilginç cidden:) ben şimdiye kadar onun kadar güzel çıkaran bir şey görmedim.
ben ilk önce garnier makyaj temizleme suyuyla temizleyip sonra yıkıyorum yüzümü yalnız? sen direk mi onunla yıkıyorsun?
Bende temizleme sütü var önce onla çıkartıp sonra johnsons la yıkıyorum ama gene de iz kalıyo siyah siyah

ben bebe şampuanıyla yıkadıktan sonra, badem yağıyla siliyorum göz altlarımı hiç siyahlık kalmıyor :KK66:

Önce makyaj çıkarıcıyla silip,arından yıkayıp,en son yine yağ gibi bişeyle silmek gerekiyor.ne acayip bişey yüzümüzü bu şekilde boyayıp,sonra da işkenceyle temizlemeye çalışmamız:KK48:

Kulak temizleme çubuğunu makyaj temizleyicinize batırıp göz altınızı silin. Ben bu şekilde çıkartıyorum.

çift fazlı göz makyaj temizleyciisi kullanabilrisniz...ben de en çok göz makyajı çıkarmaktan dert yanardım ve acırdı gözlerim o siyahlık gitsin diye..garnier yada loreal in çift fazlı makyaj temizleyicileri saolsun çok iyi...pamukla gözüme bastırıyo gibi yapıyorum, ovuşturmama gerek bile kalmıyor...fiyatları da baya uygun...bunları almıyorsanız bir pamuğa tatlı badem yağı dökün azcık onunla silin...makyaj kalıntısını en iyi alan şey yağlı maddeler oluyor

X