Göz Makyajı Rimel..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
Kızlar ben max factor false lash effect kullanıyorum beğeniyorum.Ama son zamandır aldığımda hep topaklanma oldu.Farklı yerlerden aldım ama aynı.Sonra maybelline tombul sarı aldım memmun kalmadım istediğim yoğunlukta değildi.Bir zamanlar lancome hpynose drama kullandım oda felaketti parama acıdım.Mizu'nun sitesinden almıştım.Üst kirpikler bir şekilde haloluyor ama altlar için yeterince memmun kalamıyorum.Yine içinden en iyisi max factor false lash..Ama daha iyisi olabilir diye düşünüyorum.40 tl bir fiyatı var en fazla 50 tl verebilirim rimele..Var mı böyle topaklanma yapmayan yoğun bir rimel tavsiyeniz kızlar?

Yanlış yere açmışım konuyu..Göz makyajına taşıyabilir misiniz yetkililer?:)

yine max factorden git masterpiecemax da baya iyi onu bir dene..

Loreal double extension gerçekten çok iyi. Eskiden onu kullanıyordum şimdi rimel kullanamıyorum açıkçası ama bu rimelden çok memnundum. O beyaz kısmını sürüp sonra siyah kısmı kullanıyordum, hem uzun dolgun görünüyodu hemde topak falan olmuyordu..

Doğal görüntü istersen cliniqueyi tavsiye ederim.Topaklanma yapmıyor.Kalıntı bırakmıyor ve kolay temizleniyor.İddialı kirpikler istiyorsan loreal kullanabilirsin.Ama bir süre sonra topaklanma yapmaya başlıyor süresine dikkat etmelisin.Sonuçta rimellerin ömrü 6 ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…