Makyaj Ürünleri rimel&pudra

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pambukmelek8788

:) seeen Seeeennn sadece
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.986
7
kıslar merhabalar:) ciLdim beyaza yakın bişii karma bi cildim var. cecile pudra kullanıyorum rimelimde loreal telescopic. aslında ürünlerimde memnunum ama pudramın dahada bi tenimle bir gibi durmasını istiyorummm ve rimeliminde uzatması dıışında birde gür simsiyah durmasını istiyorum önerilerinizi alabilirmiyim. yalnız biraz bilindik şeyler olsun yabancı ürünler olmasın çokta pahalı olmasın

Ben pudra kullanmıyorum o konuda tavsiyem yok ama maybelline falsies volume kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca siyah olmasını istiyorsan eyeliner sürebiliyorsan benim vazgeçilmezim eyeliner çok hoş bir görünüm veriyor.
Aa melekayla gene sizin konunuzmuş :))

Son düzenleme:

Maybelline Affinitone Pudrayı onerebilirim ben en acıgını kullanıyorum memnunum goruntusu acısından

rimel olarakda Estée Lauder Sumptuous Mascarayı soyleyebilirim fiyatı 65 lira civarı daha uygun ararsanda maybellineden Falsies Feather Look mascara

Son düzenleme:

evet yine beeeeeeeen eyeliner derken ? kirpiği nasıl siyah yapor anlamadım

teşekkür ederim:) estee yi nereden bulabilirm acaba ankarada şubesi varmı

eyeliner ve siyah göz kalemini kirpik dibine çekersen kirpiklerin gür gözükür.birde maybelline black drama maskara kullandım.bana kafi geldi.şimdide pastel 5x kullanıyorum rimel olarak.bana yetiyor.

evet yine beeeeeeeen eyeliner derken ? kirpiği nasıl siyah yapor anlamadım

eyeliner ve siyah göz kalemini kirpik dibine çekersen kirpiklerin gür gözükür.birde maybelline black drama maskara kullandım.bana kafi geldi.şimdide pastel 5x kullanıyorum rimel olarak.bana yetiyor.

Arkadaşın dediği gibi. Genel proporsiyon siyah oluyor o açıdan şeetmiştim

Gwencooper çok saçma gelebilir soru ama pudrayı ne amaçla kullanıyorsun, gözenekleri tıkar diye ben kullamıyorum hem de cilt sorunum var, düzgünleştirmek için eczane ürünü bir pudra da düşünmüyor değilim. Ne kadar süredir kullanıyorsun? Hani gözle görülür bir zararını farkettin mi?

pudra fondöten kadar tıkamaz.fondöten pudra vs bende çekimserdim.küçük küzenime cilt doktoru söylemiş.kapatmak için pudra kullanabilirsin diye.lisedeyken arkadaşalr catherine arley kullanıyordu.küzenimde öyle.ki bu maybelline.tıkanması sorunu ancak temizlenmediğinde olur

Teşekkür ediyorum, isim hafızam ne yazıkki çok zayıftır, rocha.. .. bilmem ne marka pudra duymuştum yine forumdan ama araştırıcam bir süre. Alırsam böyle bir pudra almayı düşünüyorum, hem de spf li. Teşekkür ederim tekrardan.

Kızlar bu emel acar ın bi programı var bayanları güzelleştiyor felan :) orda dikkat ettimde küçüçük kirpikleri olanların kirpikleri nası simsiah iri oluyor:)
rimel öncesi beyaz bişe sürüyor dolgunlaştıcı diye sonrada rimeli...
Buna benzer kullandığınız ürünler varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…