rimel markası istiyorum

beyyine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
570
2
kızlar fiyatı çok pahalı olmayan ve de topaklanma yapmayan bir rimel markası istiyorum

canım ben uzun zamandır maybelline wolume express kullanıyorum çok memnunum 12 13 milyon çokda uygun

sağol canım bi bakıcam bende floormar ın var ama topaklanma yapıyo başka markalarda denedim hep yaptı bazıları da çok pahalı deneyip memnun kalırsam sanada bildirir teşekkür ederim artık

kızlar fiyatı çok pahalı olmayan ve de topaklanma yapmayan bir rimel markası istiyorum

bende bendedelikafaduldenanwyin iyi olduğunu duydum yeni sipariş verdim amma velakin tuzlu biraz 27 28 liracıkkkk-tatlicadiarzu-inş memnun kalırımşakkıdı

Herzaman kulllandığım markanın stoklarda olmadığını öğrenince ve acilen de almam gerekince, mağaza yetkilisinin tavsiyesi üzerine Nivea nın son ürününü aldım, pembe renkli..

Valla iyi ki almışım. Süper..Fiyatı da 16 YTL idi..1 ay olmadı alalı..

bende avonun rimelini kullanıyorum fiyati en fazla 14 tl oluyo..şimdide yeni bir rimeli çıkmış onu denicem

loreal telescopic kullanıyorum gri ambalajda olanı,fakat yine de bütün gün kirpiklerim güzel ve uzun gözüksün diye bir kac şey uyguluyorum

- rimel sürmeden önce kirpik kıvırtıcısını fön makinasıyla hafif ısıtıp kirpiklerimi kıvırtıyorum
- rimeli dikkatlice sürdükten sonra kirpiklerin uc kısımlarını bir kac saniye rimel fırcasıyla yukarı doğru kaldırıp rimelin o şekilde kurumasını sağlıyorum.

gayet etkili oluyor.. a.s

pastelll.çok rimel denedim ama böylesini görmedim.benm sayemde 10dan fazla arkadaşım aldı bu rimeli ve hepsi çok çok çok memnun yeni çıkanlarından.tavsiye ederim herkeseee inanın pişman olmazsınız.üstelik öyle kolay kolayda akmıyoo

kesinlikle Maybelline Volume Express-siyah (ambalajı metalik mavi) 4 senedir kullanıyorum fiyatıda 10-12 civarında

Fıyatı uygun ve performansından memnun oldugum rımel markası Maybellıne'dır
Maybellıne Defıne A Lash - Hem pembesı hem de yesılı cok basarılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…