Göz Makyajı Rimel mağduru :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4
Kızlar Max Factor False Lash Effect aldım kampanyadan. 32 tl ye. Ama onu kullandığımdan beri kirpiklerim çok döküldü ve kısaldı. :KK5: Dün burada bi arkadaşın yazdığı bir yer vardı ordan üretim tarihine baktım. 2009 diyo . Atmayı düşünüyorum neden böyle oldu acaba :KK5: gür kirpiklerim kısaldı ve azaldı ne yapmalıyım şimdi :2:

Acaba sahte miydi :KK50:

Son düzenleme:
çok üzüldüm canım,ilginç bir durum. sanırım tarihi geçtiği için böyle olmuştur. sahte olacağını sanmam.çünkü ben bi ara deniyim diye sosyete pazarından almıştım bu rimeli epey de ucuza ,çok da güzeldi,sorun çıkmadı.hatta orijinalinden daha güzel oldu. :KK12:

Kızlar Max Factor False Lash Effect aldım kampanyadan. 32 tl ye. Ama onu kullandığımdan beri kirpiklerim çok döküldü ve kısaldı. :KK5: Dün burada bi arkadaşın yazdığı bir yer vardı ordan üretim tarihine baktım. 2009 diyo . Atmayı düşünüyorum neden böyle oldu acaba :KK5: gür kirpiklerim kısaldı ve azaldı ne yapmalıyım şimdi :2:

Acaba sahte miydi :KK50:

Çok geçmiş olsun :KK43: Bence o rimeli bir daha kullanma, kirpiklerine tatlı badem yağı ve hint yağı sürersen uzar.Bir de göz makyajını bebek şampuanı ile çıkar bence.

X