Göz Makyajı Rimel icin marka onerisi olan varmi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Oykumkbo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
72
18
34
Merhabalar benim kirpiklerim cok kisa ve duz kivrimlari yok hangi marka rimel onerirsiniz uzun ve kivrimli olmasj icin

Canım ben avon 3 kademeli rimel var çok beğeniyorum hemde fiyatı da makul. Çok güzel uzatıyor kirpikleri ama benim kirpikler Zaten normalde de uzun ama tavsiye ederim

Canım ben avon 3 kademeli rimel var çok beğeniyorum hemde fiyatı da makul. Çok güzel uzatıyor kirpikleri ama benim kirpikler Zaten normalde de uzun ama tavsiye ederim
Normaldede uzunsa ne sursen guzel oluyor ne şanslısın birkere dokundursan bile yeter avon markali urunleri cok denedim fiyati uygun evet teşekkür ederim alip deneyeyim bisey kaybetmem olmadi yedekte kalir sağol canım

Önce kirpiklerini kıvırabilirsin aparatla,sonrasında Deborah 24 rimeli tavsiye ederim.

Normaldede uzunsa ne sursen guzel oluyor ne şanslısın birkere dokundursan bile yeter avon markali urunleri cok denedim fiyati uygun evet teşekkür ederim alip deneyeyim bisey kaybetmem olmadi yedekte kalir sağol canım
Ayrıca gözünü kapat rimel sürerken gözlerin kapalıyken kirpiklerin ucuna kıvırır şekilde uzatarak sür öyle de çok iyi oluyor

Merhabalar benim kirpiklerim cok kisa ve duz kivrimlari yok hangi marka rimel onerirsiniz uzun ve kivrimli olmasj icin
Alix alven zoom mascara ikili satiliyor zaten pembe ve sarı kapaklı ben çok begeniyorum. Benim kirpiklerimde çok kısa ama uzatıyor. Ilk pembe olani sonrada sarı olanı sürüyorsun

Flormar precious curly maskara tek gecerim surekli de gozune hangi rimeli surdun diye sorarlar.
Bunun disinda maybelline black drama da guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…