Rida'cım Cevap Lütfen !!

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.154
20
Ridacım bir keresinde sütün artması için Ya Rezzak demek gerekiyor demiştin. Kaç kere söyleyeceğiz bunu ? Süt için başka bildiğin dua var mı? Yardımcı olursan çok sevinirim canım..

canım ya rezzak, ya ganiyyu ve ya metinü celle celalühü isimlerini eline okuyup bununla göğsünü sıvazlıyorsun..(masaj yapar gibi) belli bir sayısı yok istediğin kadar okuyabilirsin...hatta bebeğini emzirirken bile içinden tekrarlayıp göğsüne üfürebilirsin..:))
10 gün hiç atlamadan bunu yaparsan Rabbim inşallah bebişinin rızkını artırdığı gibi evinize de bereket ihsan eder

Canım çok teşekkür ederim..:1hug:

Çok şükür süt durumum düzeldi..Oğluma yetecek kadar geliyor..Her emzirmeye başlamadan önce "Bismillah" diyorum ve söyleyebildiğim kadar Ya Rezzak diyorum. Sütüm artsın diye yaptığım başka şeyler de var..Biliyormusun annem bana bebek ilk olduğunda sütüne dikkat et nazarda değer, şeytan da çalar demişti..Hadi nazar neysede şeytan çalması bana komik geldi..Ama sütüm azalmadan bir kaç gece önce sağ göğsüm çok şişmişti bende sağıp mutlak lavabosundan dökmüştüm..Uyku sersemi olduğum için Bismillah demek aklıma gelmedi tabi.. Malum üç harfliler en çok suyun olduğu yerlerde yaşarmış..O günden beri sağ göğsüm sol göğsüme göre daha az sütleniyor..Eskiler herşeyi biliyor aslında ama biz kendi cahilliğimizden onlarla dalga geçiyoruz.. fisfisfis

Canım çok teşekkür ederim..:1hug:

Çok şükür süt durumum düzeldi..Oğluma yetecek kadar geliyor..Her emzirmeye başlamadan önce "Bismillah" diyorum ve söyleyebildiğim kadar Ya Rezzak diyorum. Sütüm artsın diye yaptığım başka şeyler de var..Biliyormusun annem bana bebek ilk olduğunda sütüne dikkat et nazarda değer, şeytan da çalar demişti..Hadi nazar neysede şeytan çalması bana komik geldi..Ama sütüm azalmadan bir kaç gece önce sağ göğsüm çok şişmişti bende sağıp mutlak lavabosundan dökmüştüm..Uyku sersemi olduğum için Bismillah demek aklıma gelmedi tabi.. Malum üç harfliler en çok suyun olduğu yerlerde yaşarmış..O günden beri sağ göğsüm sol göğsüme göre daha az sütleniyor..Eskiler herşeyi biliyor aslında ama biz kendi cahilliğimizden onlarla dalga geçiyoruz.. fisfisfis

rica ederim ebrucum. ben de öğrendiğim şeyleri sizlerle paylaştıkça ve bu paylaşımların işe yaradığını gördükçe mutlu oluyorum...
tabiki her işin başı besmele olmalıdır öyle değil mi? şeytan besmele ile başlanan hiç bir işe elini uzatamaz.
herhangi bir işe başladığımızda besmele çekmeyi unutursak, aklımıza ilk geldiği anda besmele çekip "vel evveli vel ahiri"demeliyiz..birşey yerken içerken böyle dediğimizde şeytan yediklerimize ortak olmaz.ve besmele çektikten sonra da yediklerini de çıkarırmış..
belki bu süt veren anneler için de geçerlidir.besmelesiz bebişe süt verilirse şeytan da bebişin sütüne ortak olabilir..bu durumda bebiş doymaz

Son düzenleme:
X