Kontakt Lens RICA EDIYORUM SOLOTICA LENS KULLANANLAR YARDIM ETSIN!!!

edaasr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2011
112
1
Selam daha önce rainbow giallı dısında bir lens kullanmadım birsürü mesaj yazmama rağmen konular biraz geçmişte kaldığı için kimse yorum yapmadı solotica hidrocor mel 'nc mel ve nc quartzo ,crystal arasında kaldım taşma yada bombelik oluyor mu ncde. Gözlerim bu tonda yapay durmıcak hangi rengi önerirsiniz gözle bütünleşen taşma bombe yapmayan gerçek gibi duran sizce hangisi olur bana hangi renk yakışır ilk defa alıcam solotica
image.jpg

index.php

zevkinize kalmış ben eskiden mel kullanıyordum çok güzel doğaldı elamsı bir yeşildi şimdiki meller ise çimen yeşili gibi çok çiğ bir yeşil geliyor bana yeni melleri pek beğenmiyorum açıkçası ama tabiki bu benim zevkim.. crystal ise mavi tonunda bir renk arada bayağı fark var 2 lens arasında yani... siz size hangi rengin yakışacağını düşünüyorsanız o yönde karar verin ama bence yeşil tonları veya ela tonları göz renginizle daha güzel bütünleşir. saç rengi de önemli tabi ten rengi de... :)

ayrıca quartzo masmavi gözlü biri takınca bile yapay ve bombeli duruyor lens değil demez kimse bu seri için... yani doğal bir lens arıyorsanız aslında hidrocor mel veya hidrocor ocre çok hoş ya da bunların çerçevelileri de güzel..

ayrıca quartzo masmavi gözlü biri takınca bile yapay ve bombeli duruyor lens değil demez kimse bu seri için... yani doğal bir lens arıyorsanız aslında hidrocor mel veya hidrocor ocre çok hoş ya da bunların çerçevelileri de güzel..
Çok saolun cok teşşekürler tüm solotica başlıklarına yazmıştım cok yardımcı oldunuz :KK54: Cok teşşekürler peki sizin gözleriniz hangi renk bu Quartz rengimiş cok şaşırdım cok doğal Durmuş o yüzden :) onada aklım gitti peki digerlerini kullandınız mı ice crystal
image.jpg

Merhaba,

NC Quartzo koyu seri orta kahve gözde duruşu...

Eklentiler

• Picture.png
    Picture.png
    152,7 KB · Görüntüleme: 3.408
Çok saolun cok teşşekürler tüm solotica başlıklarına yazmıştım cok yardımcı oldunuz :KK54: Cok teşşekürler peki sizin gözleriniz hangi renk bu Quartz rengimiş cok şaşırdım cok doğal Durmuş o yüzden :KK66: onada aklım gitti peki digerlerini kullandınız mı ice crystal Eki Görüntüle 1217444

benim gözlerim çok koyu kahverengi. quartzo çok opak bir lens olduğu için doğallıktan uzak ve pupili çok dar olduğu için de yine aynı fikirdeyim. yani siz doğal bir lens istediğiniz için söyledim bunu ben tabiki zevk meselesi :) diğerlerini kullanmadım ben yıllar önce deneyerek almıştım mellerimi. bütün soloticaları denmiştim en doğalı mel durmuştu. aslında hidrocor seriyi çok beğeniyorum çok doğal durduğunu düşünüyorum ama soloticanın çapı bana büyük olduğu için hidrocor mel taşmıştı gözümden ve etrafı sarı sarı oldu gözümün beyaz kısımları yani bilmem anlatabildim mi biraz karışık oldu :) nc serisi de çerçevesi çizgili olduğu için bende taştığından çizgi çizgi durdu bu yüzden hidrocharm mel kullanmıştım çok memnundum. şimdi de hidrocharm ocre alacağım sanırım fotoğrafları ve videoları inceliyorum ama benim saçlarım koyu renk sizinkiler sarıymış ocre sizi soluk gösterebilir umarım açıklayacı olmuşumdur :)

Mrb dogallik istiyorsaniz fikrimce rainbowun gallosuna devam edin neden bu renkten vazgectiniz gozleriniz acik kahve giallo cok guzel durur soloticanin eski cahrm koyu seri mel i disinda digerlerinde bir dogallik yok fikrimce birde cahrm ocre en dogal sonucu verir size digerlerinde illaki bir bombelik oluyor goz yapisina gore az veyahut bariz sekilde

solotica nc ocre rengini aldım daha önce hidrocor kullanıyordum nc denemek istedim ama haresi gözüme oturmadı rengi beğenmeme rağmen kullanamdım tekrar hidrocor almak istiyorum ilgilenen olursa satmak istiyorum sadece denemek için taktım kullanılmamıştır

Merhabalar bende bugün solotica hidrocor ice aldım taktım ama gözlerim zaten yeşil olduğu için pek anlaşılmadı.. Eğer almak isteyen olursa benimle iletişime geçsin..

X