Rica ediyorum bir akıl verin

eseross

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
640
1.510
Merhaba, inşaat mühendisiyim önceki işimden 8 aylık bir deneyimim vardı yeni mezun sayılırım. Yeni bir şehre taşındığım için iş arama sürecinde psikolojik olarak yıpranmıştım. İşe girerken asgari ücreti şu an kabul ettiğimi ancak temmuz ayında bir maaş iyileştirmesi isteyeceğimi söylemiştim ve bu maaşı o şekilde kabul etmiştim kendi aracımla gidip geliyorum ve yol desteği ayrıyeten almıyorum yemek iş yerine geliyor ne çıkarsa onu yiyoruz. Şimdi ise zam isteme de geç bile kalıyorum. Nasıl zam isteyebilirim nasıl cümleler kurmam lazım biraz heyecanlıyım ve korkuyorum daha önce böyle bir konuşma hiç yapmamıştım. Yıllık enflasyon bazında bir iyileştirme talep etmek istiyorum ancak cümleler gelmiyor dilime ve o odaya girdiğimde heyecanlanıp iyice saçmalarım diye korkuyorum yardım edin :')

Bizim ekipteki personeller direk konu ya giriyor :)
Temmuz ayın da maaşta iyileştirme istiyorum diye konuşmuştuk işe başlamadan maaşlarda iyileştirme yapılacak mı bu ay diye direk sorun bence yoksa siz sormazsanız hiç kimse umursamaz nede olsa 8 aydır asgari ücrete devam ediyor der kullanmaya devam ederler :KK43: zaten sizden memnun iseler maaşta iyileştirme yaparlar artı konuşmuşken yol ücretini de ekleyin inşaat firmaları genelde iş öğrettikleri elemanları kolay kolay bırakmazlar bende inşaat sektöründe çalışıyorum

X