Aile Planlaması Ria.spiral

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Beyza _123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
355
77
38
Spiral taktirip cok ağrısı sancısı olan varmi acaba ben bugün taktirdim ve doğum sancısı gibi ara ara gelen bir sanci var çok kötü oluyor taktirip böyle olan veya ağrısı sancısı cok olan varmi

Benim agri olmadi ama her adet dönemimde asiri kanamam oldu. Agri normal degil takildiktan sonra norml hayatiniza devam etmeniz beklenir.

Benim agri olmadi ama her adet dönemimde asiri kanamam oldu. Agri normal degil takildiktan sonra norml hayatiniza devam etmeniz beklenir.
Benim cok ağrım.var ultrasonda da takildiktan sonra baktı bir sorun yok dedi ama cok agrım var

Ben 5sene önce taktırıp deneyimledim. Ama ancak 7 ay dayanabildim. Adem miktarında artış ve süresinde uzama oldu. 6 gün olurken 10 a çıktı. Ayrıca sürekli adet dönemleri dışında minik leke şeklinde kan geliyordu ve hep bu yüzden kendimi çok kirli hissediyordum, iç çamaşırımda sürekli akıntı şeklinde bulanıl leke oluyordu. çıkarttırdım, rahatladım. Prezervatifle koruyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…