Aile Planlaması ria ile başım belada

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

were

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
48
0
merhabalar 3 ay önce ria taktırmıştım taktırdığımdan beri kasık agrısından duramıyorum kadın doğum normal dedi 3 aya kadar duramıyorum sancı geldiğinde adet öncesi bir hafta leke geliyor bir hafdada adet oluyorum 15 gün iptalim bu durum benide eşimide bunalttı bazıları psikolojikte olabiliyor diyor benim gibi aynı sıkıntıyı çekenler oldumu çıkartmakta istemedim çünkü bu kadar sıkıntıyı çektim ha düzeldi ha düzelecek diye bilgisi olan varmı

BEN DE böyle bi sıkıntı olmadı ,ama kızkardeşim taktırdığında baya sıkıntısı olmuştu,2 ay sonra düzeldi...ama senin hala sıkıntın varsa,bi doktora görün derim,spiral kaymış falan olmasın...telaşlandırmak istemem de uyarı niteliğinde....eğer aşırı ağrın varsa normal olmayabilir..benim de ağrılarım oluyor ama aşırı değil...

canım valla bende 2 sene önce taktırdım.ilk 6 ay şiddetli ağrım ve 25 gün süren adetlerim oluyordu hep kanama hep akıntı.ne zaman kontrole gitsem problem yok deyip kasık ağrılarım için bi ilaç verdiler. ilk 6 ay anca vücuda uyum sağlıyormuş bu ria lar.ama hala adet sürem çok uzun ilk 6 gün leke 7 -8 gün aşırı kanama kanama sonrası bi 5-6 gün yine leke.derken 20 günü buluyo adetten bitmem.eşim isyan bayrağını çekmiş durumda.üstüne bide ciddi kansızlık ve beraberinde getirdiği başka rahatsızlıklarım oluştu.su an kansızlığım hat safhada.ilaç kullanıyorum.dün yine gittim kansızlık oluştu dedim çok yoğun kanamam oluyor dedim.baktılar yine problem yok dediler.ne yapacağımı şaşırdım.çıkarmak istiyorum ama hamile kalmaktan korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…