Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene-ısırgan-corekotu-kuc

crpdm1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2013
329
32
Kızlar o kadar program yazdık sildik vazgeçtik artık bişeyleri oturtmak lazım. Hep konular açtik bize katılan varmı diye diye kendimiz vazgeçtik

Ben şöyle düşünüyorum 2 ay boyunca günde 3 kupa rezeneyi yapanlar vardı ya, ilk aşama olarak buna başlayalım. 2 ayın sonunda 1 kupa rezene 1 kupa ısırgan olarak devam edelim 2 ay boyunca. Sonraki 2 ay da 1 kupa ısırgan içelim.rezeneyi haftada birkaç kez tüketiriz. Bu 2 ay geçişlerinde 2 hafta ara verelim.

İlk 2 ay boyunca süt bezleri gelişmiş olacak. Küç için göğüsleri emzirmeden sonra küçülen kadınların göğüslerini toparladiği büyüttüğü yazıyordu. Yani bizim için çok ideal bu sıralama.
Isırganda zaten büyümüş (inşallah) olan göğüslerimizi iyice güzelleştirecek

Birde sürekli olarak çörekotu yağı kullanmaya gayret edelim
Bu şekilde 6 aylık bir periyot bizi bekliyor olacak. Zaten sürekli olarak "en az 6 ay devamlılığı sağlayalım"diyorduk her fırsatta.

Umarım karışık gözükmüyordur o kadar çok konu okudum ki, bunlar hep yazılanlar zaten. Sadece şöyle bi derleyip sıraya koydum yazılanlara göre. Benim 15 gün oldu başlayalı sizinlede paylaşmak istedim. Gelişme olursa yazarım diyip yokolmıcam, gerçekten yazıcam :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Canım ben 1'er ay hergün aralıksız 3 bardak rezene içtim ara verip devam ederek 3 ay yaptım bunu ama bende işe yaramadı ve ben konu açmıçtım ordanda cevap yazdım sana orda yazdığım 13cm büyüten kız rezeneyi kullanmayı bırakınca geri küçüldüğünü yazmış bende o zamandan beri umudumu kestim rezeneden :/

•••küç kullanıyorum,keten tohumu kullanıyorum,oğul otu ve ısırgan otu içiyorum,maydonoz yemeye çalışıyorum,çemen maske sürüyorum haftada birkaç gün(sonra bu şerbetçi maskeye dönecek) , bunları yapıyorum ben evde elimde çok fazla malzemem var hepsini bitirene kadar kullanıcam bittikten sonra gelişme görmemiş olursam bu işi bırakmayı düşünüyorum