Revizyon

sekerlifindik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
126
56
Arkadaşlar merhaba Çarşamba günü revizyon ameliyatı oldum. Burnun sırt kısmında çıkıntılar vardı ondan dolayı olmuştum. Ameliyatıma bir kbbci bir de plastik cerrah girdi. Sırt kısmındaki çıkıntılar deriyi incelttiği için burun sırtına 2cc yap koyuldu ayrıca burun içinde sol tarafında kemik eğriliği sağda ise yapışma varmış onlar düzeltildi. 2. Günüm bu gün burnum çok kötü ağrıyor sızlama var. Alnım gözlerim dudaklarım damağım şiş. Önceki ameliyatımda böyle bir ağrı ve sızı olmamıştı ayrıca ara ara (çok az) kanamalar ve akıntı var. Geceleri uyuyamıyorum çok çok kötü durumdayım. Aynaya bile bakamıyorum... Çarşamba tamponlarım çıkacak inşallah o zamana kadar gözdeki şişlikler az da olsa iner mi? Benim gibi ağrı ve sızı yaşamış olan var mı?

revizyon ameliyatlarında sanırım ağrı var. ilk ameliyatım ağrısız geçti şaşırmıştım. İkinci ameliyatımda biraz ağrı vardı. Üçüncü ameliyatımdan sonra baya ağrım oldu.

revizyon ameliyatlarında sanırım ağrı var. ilk ameliyatım ağrısız geçti şaşırmıştım. İkinci ameliyatımda biraz ağrı vardı. Üçüncü ameliyatımdan sonra baya ağrım oldu.
Bu benim de 3. Ameliyatım 1 ve 2 çok rahattı... şu an kafamı duvarlara vurasım var. Hiç geçmeyecek gibi çok kötüyüm dişlerim bile ağrıyor :KK43: ağrı kesiciler bir işe yaramadı. Sizin ne zaman hafiflemişti?

Bu benim de 3. Ameliyatım 1 ve 2 çok rahattı... şu an kafamı duvarlara vurasım var. Hiç geçmeyecek gibi çok kötüyüm dişlerim bile ağrıyor :KK43: ağrı kesiciler bir işe yaramadı. Sizin ne zaman hafiflemişti?
yaklaşık 1 hafta sonra . 3 haftada ağrı komple geçti ama sonraki sorunlar başlıyor ödemler :halay:siz kime ameliyat oldunuz

Benim ameliyatıma Ahmet Bozkurt (kbb) ile Meltem Çilingir (plastik cerrah) girdi. Kuzenim de kendilerine revizyon olmuştu 2 yıl önce aşırı memnun kalınca ben de oldum :) çok şeker ikisi de ama doktor hanım da revizyondan sonra ağrı ve morlukların çok olacağını söylemişti :KK43: dayanılır gibi değil.

Son düzenleme:
Benim ameliyatıma Ahmet Bozkurt (kbb) ile Meltem Çilingir (plastik cerrah) girdi. Kuzenim de kendilerine revizyon olmuştu 2 yıl önce aşırı memnun kalınca ben de oldum :) çok şeker ikisi de ama doktor hanım da revizyondan sonra ağrı ve morlukların çok olacağını söylemişti :KK43: dayanılır gibi değil.
doktoruna git bence durumu anlat.

X