Revizyon sonrası burun sırtı kalınlığı (resimli)

Eklentiler

• 5E56BD43-486B-4C9A-9106-749F86CEAB89.jpeg
    184 KB · Görüntüleme: 291
  • AAA4A0D1-CCBA-4AA4-AD3C-E686656A6DE2.jpeg
    170,5 KB · Görüntüleme: 296
  • 0EAAEB6C-67F4-4191-B03E-54DE80A0E857.jpeg
    176,1 KB · Görüntüleme: 284
  • B63774CD-9E85-4FF5-89B0-6CEFF510572E.jpeg
    176,8 KB · Görüntüleme: 287
Merhaba
Çoook tesekkur ederım umarım bir sorun daha cıkmaz suan 40 gunluk bir buruntoş:)
merhaba doktorunuz kimdi ve ikinci ameliyata ücret ödediniz mi birde çekiçle vurulan sorunlu yer burnun sırtın üzer mi yoksa sırtın yan tarafındaki yanağa doğrı olan kemik mi

Merhaba

merhaba doktorunuz kimdi ve ikinci ameliyata ücret ödediniz mi birde çekiçle vurulan sorunlu yer burnun sırtın üzer mi yoksa sırtın yan tarafındaki yanağa doğrı olan kemik mi
Merhaba ben yusuf öztürkçüye ameliyat oldum 2. Amelıyatta 500 tl verdım amelıyattan 1 saat sonra evıme geldım cekıcle vurmadı kapalı amelıyat kaptı kemıklerı yandan duzelttı burun sırtını torpuledı

Burnunuz çok güzel olmuş normalde aynı doktora revizyon olmasına karşıyımdır. Ama sizinki çok güzel olmuş. Sağlıkla kullanın.

merhaba doktorun ismi nedir acaba? enazından memnuniyet ve memnuniyetsizlikleri paylaşıyoruz, herkesi de doğru şekilde yönlendirmiş olalım diye düşünüyorum.

Merhaba çok zaman geçmiş ama merak ettim halen burnunuz kalın mı önden

Merhaba çok zaman geçmiş ama merak ettim halen burnunuz kalın mı önden
Merhaba, benim ameliyattan önce burnum çok inceydi şu an daha kalın 5 ay bitti. Ama benim bilgim vardı ameliyat öncesinde kalın olacağından. Eğer daha yeni yaptırdıysanız incelebilir tabi.

Merhaba, benim ameliyattan önce burnum çok inceydi şu an daha kalın 5 ay bitti. Ama benim bilgim vardı ameliyat öncesinde kalın olacağından. Eğer daha yeni yaptırdıysanız incelebilir tabi.
Benimde 4 ay bitti baya kalın. Kemikliyken ince görünüyordu ben bu kadar kalın olacağını bilmiyordum. Daha doğrusu hiç bu konuları araştırmadan paldır küldür bi cesaret atladım amelyat masasına . şuan yaşadığım pişmanlık tarifsiz. çünkü güzelken çirkin oldum. Eşim bi tuhaf bakıyor bana

Özelden fotoğraf gönderin daha doğru yorum yapabilirim o şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…