Revizyon ameliyatından 3.5 sene sonrası.

cydmrv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
4
0
31
Arkadaşlar merhaba. Ben yaklaşık 3.5 yıl önce revizyon ameliyatı oldum. Burnum eskisine göre bence çok güzel fakat 3.5 sene geçmesine rağmen bazı sorunlarım var. Burnumun yan görünüşü çok güzel ama uç kısmında bir eğilik var ve burun deliklerim eşit değil. Fakat burnumun sol kenarında tam burun deliğinin üstünde içten şişkinlik gibi bir şey var. Acaba ondan dolayı mı diğer tarafa doğru bir eğiklik var ? ve iç kısımdaki şey şişlik ise 3.5 sene olmasına rağmen neden inmedi ? Şişlik değilse ne olabilir ? Bir de ameliyat sonrası doktor yüz kasım kuvvetli olduğu için burun deliğini çekebilir dedi acaba eğriliğin nedeni o da olabilir mi ? Çözüm olarak botoks dedi fakat botoks kalıcı değil. Başka çözümü var mıdır sizce ? Lütfen yardımcı olun

Umarim tekrar bir operasyon gerektiren durum değildir.kime olmustunuz revizyonu?

peki bu sorunlar ne zaman belli oldu ? alçı çıktıktan sonra mı ?

peki bu sorunlar ne zaman belli oldu ? alçı çıktıktan sonra mı ?

yani hep olan bir durum ama şişliklerden dolayıdır diye düşündüm aslında. Dediğim gibi burnumun bir tarafında ödem gibi bir şey var hala ondan mı böyle diye düşünüyorum ama 3.5 sene de geçmemesi de ilginç geldi bana. Eğer ödem değilse ne peki ?

Burnunu gorebılırmym merak ettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…