Makyaj Ürünleri Revindell den göz makyajı ;)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlar slm hepinize, nişan kıyafetimi gören arkadaşlar biliyor kıyafetime uygun bir makyaj yapmak istiyordum uzun zamandır bugün kısmet oldu, bu arada ilk defa böyle kapsamlı bir göz makyajı yaptım ama sonuç süper :dance: Nişan günü bu makyajı yapıcam kızlar;

Bu ilk makyajsız halim lenslerimi taktım ilk önce;

5477.jpg

Bunlarda artık yaptıktan sonra çektiklerim; adım adım çekemiyorum çünkü foto.makinam yakını net çekmiyor kızlar.. üzgünüm :sinifsinif:

5540.jpg

5530.jpg

Kızlar teknik bir sorun yaşıyorum önizlemesiz diğer açılardan burda ;
$forum4.jpg

$forum5.jpg

$forum8.jpg

Son düzenleme:
ay inanamıorum kız sanki başka birisin burda lenslerle sen hiç çıkarma bence bunları:KK70:

ben çok beğendim tek birşey dışında....
liner kusursuz ve muhteşem görünüyor,far ın gölgelendirilmesi hoş ama 2 yeşil ton ,sanki boğmuş,kostümün yeşil ise ,yeşil far ile kombinleyeceğin ,bir far rengi daha olur ,örneğin füme renk gölge yada lame...:nazar:

ben çok beğendim tek birşey dışında....
liner kusursuz ve muhteşem görünüyor,far ın gölgelendirilmesi hoş ama 2 yeşil ton ,sanki boğmuş,kostümün yeşil ise ,yeşil far ile kombinleyeceğin ,bir far rengi daha olur ,örneğin füme renk gölge yada lame...:nazar:

Kesinlikle pandoşa katılıyorum..iki yeşil renk boğmuş..füme gölge uyar bence.. bi de öyle fotolasan bi görsek..

Kesinlikle pandoşa katılıyorum..iki yeşil renk boğmuş..füme gölge uyar bence.. bi de öyle fotolasan bi görsek..

Hımmmm bu hiç aklıma gelmemişti kızlar bilmiyorumkismile elbisemde yeşil ve gümüş rengi karışımı var gri ve gümüş karışımı bir gölgelendirme yapiyim bakalım nasıl olucak bugün gün içinde eklerim kızlar resimleri.. bu arada bu makyajda aydınlatıcı ve rimel kullanmadım..

tonlaman kalemi sürüş tekniğin falan cok güzel olmus baska bi renklede olsa güzel olur
arkadasların dediği gibi a.s

Hımmmm bu hiç aklıma gelmemişti kızlar bilmiyorumkismile elbisemde yeşil ve gümüş rengi karışımı var gri ve gümüş karışımı bir gölgelendirme yapiyim bakalım nasıl olucak bugün gün içinde eklerim kızlar resimleri.. bu arada bu makyajda aydınlatıcı ve rimel kullanmadım..

a.sa.s

cnm çok hoş olmuş ama bence göz kapağına sürdüğün renk çok hoş ama üstüne daha farklı renk kullanırsan çok daha güzel olur çok beğendim

cnm çok hoş olmuş ama bence göz kapağına sürdüğün renk çok hoş ama üstüne daha farklı renk kullanırsan çok daha güzel olur çok beğendim
canım gri ile denedim beğenmedim gümüş rengi far alıp denicem bide.. bilmiyorumkismile

Kızlar yeni yapacağım göz makyajında kullanacağım ürünleri bir resimde topladım;
$makyaj.jpg

Son düzenleme:
ellerıne saglık canım..tabıkı kullanılabılır guzel bır gozmakyajı ama daha mukemmel sonuc için kaş altını aydınlatmalısın acık bır farla..ve yeşil lensle mavi yada bronz altınsarısı farlarla daha mukemmel kombin yapabilirsin..arada takma kıprık yada wolumlü bır rımelle dahada şık gosterebılırsın gozlerını...

bu arada bendede var green amazon sevdıgım bır lens gozum sıyah oldugu ıcın bende damarlar nerdeyse gorunmuyor..yenı paylaşımlarını beklerız :eek:

ellerıne saglık canım..tabıkı kullanılabılır guzel bır gozmakyajı ama daha mukemmel sonuc için kaş altını aydınlatmalısın acık bır farla..ve yeşil lensle mavi yada bronz altınsarısı farlarla daha mukemmel kombin yapabilirsin..arada takma kıprık yada wolumlü bır rımelle dahada şık gosterebılırsın gozlerını...

bu arada bendede var green amazon sevdıgım bır lens gozum sıyah oldugu ıcın bende damarlar nerdeyse gorunmuyor..yenı paylaşımlarını beklerız :eek:

Canım söylediğin eksiklikleri biliyorum önceki mesajlarımda belirttim bu makyaja aydınlatıcı ve rimel eklenicek daha diye a.s Nişan Kıyafetim petrol yeşili olduğu için yeşil tonlarında yamıştım sadece ama haklısınız renkler boğmuş, bende o yüzden gri simli toz far aldım ikisini kombine edicem hem elbisemde gümüş & petrol karışımı zaten güzel olur diye düşünüyorum bayanssulusmile

çok güsel olmuş ayrıca lenslerde çok hoş. Düğünde ben de mi lens taksam napsam özendim valla

X