Retro zamanları görülen rüyalar

Mavi Mucize

Skolastik Türkiye'nin rönesans çiçeği...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
5.128
23.167
Merhaba arkadaşlar.
Son on gündür gördüğüm rüyalar çok ilginç boyutlara ulaştı. Bu Merkür retrosu hayatımı çok mu fazla etkiliyor bilmiyorum çünkü Başak burcuyum ama evlilik ilişkimde de çok gerilimli günlerden geçtim iletişim konusunda.
Sonra bir de rüyalar var. Babamın vefatından sonra uzun yıllar kabuslar görmüştüm ama son iki yıldır görmüyordum. Çoğunluğu karabasan şeklinde olsa da, bazen kişilerin de olduğu rüyalar oluyordu ve çığlık çığlığa uyanıyordum.
Bazen yine çığlıkla uyanıyorum ama bu kez kişiler çok değişik. Ne bileyim, geçen yıl ölen amcamı tacizci gibi gördüğüm oldu, kuzenimin bana aşık olduğunu gördüm. Dolunayı gördüm bir gece iki minare arasında ve çok büyük ve harikuladeydi. Ertesi gece aynı dolunayı, ortası karanlık bir simit halkası şeklinde gördüm En son dün gece eşimi abimmiş gibi gördüm ve uyanırken şunu sayıkladığımı hatırlıyorum.
"Sen gerçek değilsin, biliyorum bu bir rüya."
Sizin uykularınız normal mi? Retroyla ilgisi var mı? Ben deliriyor muyum?
"Söyleşin benimle, bir kere gelmiş bulundum."

Çok zor zamanlardan gecmissiniz. Bilinçaltınız da bu nedenle çok karışmış olabilir. Bence geceleri uyurken abdest alıp dua okuyun. O şekilde uyuyun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…