Resimlii!!!! Böyle bir leke geldi transferimin 7. Günü

edizce35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
64
20
33
Merhaba kızlar 22 haziranda transfer olmuştum böyle bir leke geldi. Saat dörtte fitil koyduğum için beyazlıklar onun kalıntısı. Böyle olupta transferi pozitif olan var mı yoksa bu adet mi olacam. Resim için kusura bakmayın

merhaba 32 haftalık tüp bebekle gebeyim fitil tahriş etmiş olabilir bu negatif sonuç aldığınızı göstermez aklınıza kötüleri getirmeyin tahlil gününe az kalmış az daha sabır, kalp atışını duyduktan sonra ki sabah uyandığımda heryerim kan içindeydi yaşadığım duyguyu tarif edemem sizi anlıyorum Allah'a göre güçlük yok gönlünüzü ferah tutmaya çalışın inşallah güzel haberlerinizi alıcaz

Yerleşme kanaması da olabilir. Bende hamileyim 2 kere böyle kan geldi ama şükür devam ediyoruz inşallah bir şey olmaz tabi ama her kanama sorun değildir

merhaba 32 haftalık tüp bebekle gebeyim fitil tahriş etmiş olabilir bu negatif sonuç aldığınızı göstermez aklınıza kötüleri getirmeyin tahlil gününe az kalmış az daha sabır, kalp atışını duyduktan sonra ki sabah uyandığımda heryerim kan içindeydi yaşadığım duyguyu tarif edemem sizi anlıyorum Allah'a göre güçlük yok gönlünüzü ferah tutmaya çalışın inşallah güzel haberlerinizi alıcaz
Tebrik ederim ❤️Amin inşallah öyledir

böyle görseller paylaşılmamalı ya
Daha önceki gönderilere baktığımda bu şekilde paylaşım yapıldığı için bende attım üzerine zaten resimli yazmıştım. Bakmak istemeyen posta girmez diye düşündüm. Bakana da tekrar kusura bakmayın yazmıştım.

Bende 24 Haziran'da transfer oldum. Resim bende açılmıyor. Ama bende dün biraz lekelenme yaşadım. Sen hiç test yaptın mi?

X