Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontesim malum önümüz bayram o yüzden bayramdan sonraya kalır
ortadaki güzel mor olan dudakta nasıl durur ona karar vermedim kırmızıda güzel önemli olan kullanabileceğin renkler olması

Son düzenleme:
geceyeli ben sölimmm kontesim yok
gerçi azyıyor çilek çilek diye her yerde yane namıdeğer çilek strawbery de bulabilirsin

buyrun efenim resimler gelince bol bol eklerim artıkın gerçi ihtiyacım olanları aldım bir ara abarttım aynen geri döndüm

hmm saol magrenta çok güzellermiş bi de kutulu filan sunum çok hoşuma gitti burda da yoktur o yer:84:

vaktim yok ya lattem napam gece gece çekersen böle olur
ya ben eyeliner alıcamn dene için elizabet arden stile bir de benefit alammı lattem yoksa abarmayım mı
abartma tabiii dicektimki çoktan almışsın

paypal şeysini ben bilmiyordum walla kart bilgisini girdim
bitti benim işim
taksit şeysi yok galiba bi ona üzüldm azck ama sorun deil

bonusa 3 taksit ama kaç tl üstü bilmiyorum:26:

kızlar sizce rujların renklerı nasıl ıyı mı
http://www.kadinlarkulubu.com/images/attach/jpg.gif

ortadaki renk tam benlik

buyrun efenim resimler gelince bol bol eklerim artıkın gerçi ihtiyacım olanları aldım bir ara abarttım aynen geri döndüm

güle güle kullan balım ck nin hangi rengini aldın

MAC - Göz Kalemi - Violet Underground (Kutusuz)
Eye Kohl - Violet Underground ( Unboxed ) 1.45g/0.05oz TL21.50 1 TL21.50 Benefit - Çizgi Yapmayan Krem Far / Liner- # Bunny-Hop
Creaseless Cream Shadow/Liner - # Bunny-Hop 4.5g/0.16oz TL24.50 1 TL24.50 Promotional - Calvin Klein Lüks Krem Ruj - ##127 Kozmopolitan 3.5g/0.12oz TL0.00 1 TL0.00 Promotional - MineraLogics by CosMedix Allık - Tozlu Gül 4g/0.14oz TL0.00 1 TL0.00

sonunda bunları aldım yılbaşına doğru tekrar hediyeler verir ozamanda kalanları alırım diye düşündüm akşamda resimlerini eklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…