Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sorma lettam ,birde ben lens aldım bügün gelecek ,cherry den de aldım bekliyorum ..ama öbür ay nadastayım yaa:2:

bebeğim ben dün gece aldım bile dayanamadım :86:

siyahını aldım ben ....
eğr alırsan kahvesini al ki ,paslaşalım ,işimize yarasın hem ok ...

vaaauuwwwww süpersin canım bende alayım o zaman bir an evvel gelsin :) bayramda falan izmire gelirseniz görüşürz belkimmmm lattem de çatlar hıh

balım fırçayla eyeliner çok rahat sürülüyo benim bile elim alıştı

bu arada şu smileyler nekadanda beni anlatıyo yahuu

sağolun canlarım bayramdan sonra alıyım o zaman hemen, indirim 26sına kadar galiba umarım bitmez bayramda şehirdışında olucam şimdi alsam ben yokken gelir

sorma lettam ,birde ben lens aldım bügün gelecek ,cherry den de aldım bekliyorum ..ama öbür ay nadastayım yaa:2:

ohhh vur kartın dibine dibine

vaaauuwwwww süpersin canım bende alayım o zaman bir an evvel gelsin :) bayramda falan izmire gelirseniz görüşürz belkimmmm lattem de çatlar hıh

çatlarsam MAC FİX+ ile yapıştırırım

sağolun canlarım bayramdan sonra alıyım o zaman hemen, indirim 26sına kadar galiba umarım bitmez bayramda şehirdışında olucam şimdi alsam ben yokken gelir

al kcanım şimdi...kalmazzz

ben aldım oysa bende bayramda yokum allaha emanet ..salıya kadar gelir sanıırm ya

Son düzenleme:
kolay sürülen birşeyse ben de alıyım şu eyelinerdan fırçalıları kullanamıyorum ama bunu kullanabilir miyim acaba:S

deneyen var mı önceden?
ben kullandım canım elfinkini gayet kolay sürümü :)
hahah tam pintiyim yahuu ama nili etkileyemem maşallahı var onun harbiden

yuhhhhh diyorum nilim napıon sen eşin ne iş yapıo bakem heheh cherryleri bekliom ben merakla
aa bide bana love make uptan free shipping maili geldi ama bişi anlamadım en kod ne bişi vardı
ohhh vur kartın dibine dibine

çatlarsam MAC FİX+ ile yapıştırırım
o fixle ben seni yapıştırcam hehehe bi alamadım zaten :84::84:

ben aldım oysa bende bayramda yokum allaha emanet ..salıya kadar gelir sanıırm ya

bayam yoğunluğu nedeniyle gelmeyebilir canım bizim kargoyu hesaba kat bayramdan sponra gelir

magretam banada geldi bi mail bumu
Customers from outside of the European Union can now shop VAT Tax free with Love Make Up. Which means a MASSIVE 17.5% DISCOUNT AT CHECKOUT

bende anlamadım bişi

kalmaz diye tırstım bilion mu magrentam o açıdan bodozlama daldım olaya..gelsin sağsalim eksiksiz bayram sonrasında da gelse olur..
hani birde özel not kısmı var ya oraya da not yazdım .2 adet fırçayıda unutmayın die
Nirden aldın ne kadara aldınız
çabuk söyleyin
çilekten e.arden jel aldım canım 2 siyah jel lıner ve 2 fırçası :82:

abatum çilekte eyeliner var elizabeth ardenin 32 küsürmü ne 2li hemde fırçalı :))) bunu soruon sanırım

lattem tax free yazısını hatırlıom sadece kod yok bişi yok

hahah bir ben öle oluom liste yapıom ürünler bitio almıom napayım masraf çok

bu arada bonusa yurt dışı 10 dolaraı geçen alışverişlerde 3 taksit yapıolar alsam mı acep diye düşünüom düşünüom poffff

ha bu arada magrentam eşim subay kız allahın memuru işte

neyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok para alıolar o zaman hehehehe çalışsın çalışsın maşallah

ya benim en son 10 günde geldi hayatta yetişmez, pazara gelmesi lazım bana, 4 günde hayatta gelmez. ben bayramda söylerim o gelene kadar ben de gelirim :)

Son düzenleme:
lachesiscim çilek loccitanede kırmızı pirincin seyehat boyu temizleyici ile toniği var denemek istersen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…