Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hehe napaym ayol almam gereken şeyler varrr araştırmam lazımmm evlendikten sonra ne bebeği kızz makyaj güzellik topiklerinde dolancam
ay markafoni de chanel de indirim var, strawberryde de christmas indirimi, benim de hiçbirşeye ihtiyacım yok ama canı çekiyor insanın ya
sakin oluyoruzzzzz o sitelere bakmıyoruzzzzz hehehe çileğe girip girip çıkıyorum ben
sepet hazırlıyom almıom onun yerine hepsiburadadan ütü ile süpürge aldım çıktım:92:
aynen yaa çileğe baktım yeni indirimler var ama alsam dolapta durcak
acep ekonomiyemi can versem yoksam ay sonunu rahatmı geçirsem karar veremedim
almıyoz canım evurların ekonomisimi can bulsun aaaaa
güle güle kullan canım resmler çok yardımcı olur lakin bu far bazından bende var iyi değil demiştim görmedin sanırım umarım sen beğenirsin
magrenta -sinehas güle güle kullanın ...:13:
ben ne zaman baksam free posta olduğun siyah jel eyelıner kalmamış oluyor :2:
umarım bir dahaki free posta da,kaçırmazsam tabii:18:

ya ben jel ayalinerimi iyi bişi alayım diom paraya kıyamıom poffffff

magrenta ben ebaydan almıştım 1.99 £ ya fırçası ile minicik:))
yarıladım onu,hatta arada kuruyor duraline ile hallediyorum ama elf i denemek istiyorum ...

magrentacım teşekkürler
tüh keşke daha dikkatli inceleseydim (
valla fazla vakit bulamıyorum incelemek için arada tüyoları alıyorum .
bu arada hayırlı olsun seninde aldıkların.çeyiz topiğinden direk bebek topiğine transfer oluyosun hayatım
tecrübeyle sabit )

nilcim sen ne sürsen yakışır bence
gözümde henüz denemedim hiçbirini ama eyeliner elimden en zor çıkan oldu
sabunla zor çıkardım
süper olmasada fena değil kalıcı gibi duruyor
aslında bende midnightı almak istiyordum ama jel eyeliner kullanmamıştım daha önce siyah almaya karar verdim

aynen yaa çileğe baktım yeni indirimler var ama alsam dolapta durcak
acep ekonomiyemi can versem yoksam ay sonunu rahatmı geçirsem karar veremedim

ihtiyaç yokken almamak lazım ya, sabredelim

sakin oluyoruzzzzz o sitelere bakmıyoruzzzzz hehehe çileğe girip girip çıkıyorum ben
sepet hazırlıyom almıom onun yerine hepsiburadadan ütü ile süpürge aldım çıktım:92:

ay ben de süpürgemle ütümü değiştirmek istiyorum, hangi markalardan aldın canım?

canım çok tşk ederim
bende siyah almak istedim ama yok diye midnight aldım ,o da dolapta uyuanlardan
ben de siyah dışında pek kullanmıyorum başka lıner.. umarım bir dahakine siyahı alabilirm.

güle güle kullan ..elf ın jel eyelınerları güzeldir yapısı kalıcığı duruşu vs ..

neyse canım bir de sen dene benim inglot bazım 12ayını dolduruyor şimdi elfinkiyle idare edicem o zaman daha iyi yorum yaparım sende denemiş olursun boşver
ay öle deme hemen geçmem ben biz hemen istemiyoruzzzzzz :)
magrenta ben ebaydan almıştım 1.99 £ ya fırçası ile minicik:))
yarıladım onu,hatta arada kuruyor duraline ile hallediyorum ama elf i denemek istiyorum ...
ay canım elfin güzel ben beğeniyorum sürümü fırçası iyi ama artık daha kaliteli olsun istiyorum elizabeth arden vardı çilekte alsammı sen de bak istersen 2 dene fırçlarıyla 30 küsürdü
ihtiyaç yokken almamak lazım ya, sabredelim

ay ben de süpürgemle ütümü değiştirmek istiyorum, hangi markalardan aldın canım?

haha tam yerine geldin dur link vereyim oraya eklemiştim
şeymacımın topiğini vereeyim oraya koymuştum
açıklamaları yapayım çok araştırdım özellikle süpürge için yorumlar çok iyi hemde bu fiyata 200e aldım ben hepsiburadadan çeyiz mağazasına sordum 300 dedi
ütü ise yeni çıkan azur serisi 4850yi alıcaktım o şuan daha ucuz ama otomatik kapanma yok diye almadım
http://www.kadinlarkulubu.com/gorsel-paylasim/392039-alisveristen-donusresimli-paylasim-23.html

süpermiş. sadece hepsiburada da mı bu fiyat acaba, electro worlde bakıcaktım ben de.
çok sağol canım.
düğün ne zaman :)

süpermiş. sadece hepsiburada da mı bu fiyat acaba, electro worlde bakıcaktım ben de.
çok sağol canım.
düğün ne zaman :)

valla canım bulabildiğim en uygun fiyat ordaydı süpürge için
ütü ise yeni çıkmış hiçbiryerde indirim yok burdaki ucuz bile
düğün yakında inşallah eşyaları tamamlayalım patlatcaz

sinehas canım güle güle kullan ilk resimdeki 4 lü farların renkleri çok hoşuma gitti açık tonda olanlar

valla canım bulabildiğim en uygun fiyat ordaydı süpürge için
ütü ise yeni çıkmış hiçbiryerde indirim yok burdaki ucuz bile
düğün yakında inşallah eşyaları tamamlayalım patlatcaz

hayırlı olsun canım, evlilik çok güzel birşey geç kalmayın:)

magrenta o çilekte e.arden İn resmi bende çıkmıor birde tek fırçalı olan varya üstündeki eyelıner..farkı neymiş ki ?
sende resim çıkıorsa eklesene buraya ,alsam mı diorum hani ? ama resmi çıkmıorr

magrentam bu arad nasılmış ,iyimimiş koyu bir siyahtır umarım ..
nette rastlayamadım yorum yada swatha

2side aynı renk mi bebeğim ?
anlamsız değil mi aynı ise rengi anlamadım ...
anneme veririm olmazsa...

aynı canım 2li paket biri siyah biri kahve aslında ben almak istiyorum ama napcam 2 adet diye düşündüm ham kahve ham siyah istiyorum çünküm

aynı canım 2li paket biri siyah biri kahve aslında ben almak istiyorum ama napcam 2 adet diye düşündüm ham kahve ham siyah istiyorum çünküm

eğer güzelse almalıyız bence..ama yorum ve örnek resim bulamadım ki ,br daha bakim ,olumlu ise alırım ,sende al bence öyle ise..çok uyguna geliyor çünkü:13:

magrenta şöyle yapalım ,alalım ikimizde sonra ben sana siyahı, sende kahveyi alırsın bana kahveyi gönderirsin :) ikimizde de 1 kahve ve 1 siyah olur hemde fırçaları ile:)
ne dersin ..ptt ile yolarız hem uyguna ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…