Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
he bak bu uymadı
boya falan hiç bişicik yok saçımda
limango yada markafonide indirime girince alırsın normalde şampuanları 22 TL ben limagodan çok ucuza almıştım

he bak bu uymadı
limango yada markafonide indirime girince alırsın normalde şampuanları 22 TL ben limagodan çok ucuza almıştım

Hade beeee tüh uymadı haa
boya yahu saçlarını bişi olmazzzz
bakıyorum ama almıyorum ordanda hehe watsonstanda takip ediyorum pintiliğim tutuyor napiym

he bak bu uymadı

boyasız saçı sabunla yıkasan güzel olur yahu
benim saçımda 40 işlem olduğundan artık ölmüş galba, hiçbirşey yaramıyor
bende de eskiden röfle vardı ama saçım o kadar yıprandı ki, tövbe ettim, kahverengiye boyatıyorum şimdi.

kızlar selammmm

ya benim dudaklarım bu ara iyice kurudu...
ne öneririsiniz bana kış ayları için ,çok yağlı cıcık cıvık olmayan bişi olursa çok memnune olurum bebekler zira yağlı şeyleri sevemiyorum ,dayanamayıp çıkartmak zorunda kalıyorum

Hade beeee tüh uymadı haa
boya yahu saçlarını bişi olmazzzz
bakıyorum ama almıyorum ordanda hehe watsonstanda takip ediyorum pintiliğim tutuyor napiym

boyatıcam balım ama düzgün bi kuaför bulmalıyım biliosun pimpirikli bihatunum

lushun sabunuyla yıkıyordum bi ara saçları sarartan sabunu vardı.. Ama kepek yaptı bıraktım:26:

balım aslında bepanthen sürsen 2 günde yımışacık olur ama madem vıcık vıcık bişi istemiyorun ozamn body shop kenevirli dudak balmı diyorum başkada bişi demiyorum:92:

Son düzenleme:

Canım şekerle ovala bir peeling yap sonrada bir dudak kremi sür ben de aslında dudaklarımın çatlamasını önliyecek bir krem istiyorum hep nivea kullanıyorum ama işe ayarmıo sanırım

cefalettam ;canım bepahthen denemeye çaışayım ,şuan elimde o var ..foruma gidince de body shopa uğrayım o halde ..

magrenta ,deneyim bakalım o pelling ,acayip oldular ya çatlak çatlak resmen

Son düzenleme:
Boya canım lakin kuaför işi zor iş ben hep tanıdığa yaptırıyoprum güvenmiyorum çünkü
cefalettam ;canım bepahthen denemeye çaışayım ,şuan elimde o var ..foruma gidince de body shopa uğrayım o halde ..

magrenta ,deneyim bakalım o pelling ,acayip oldular ya çatlak çatlak resmen

dene bakalım canım çok iyi olduğunu duydum yada diş fırçasıylada hafifçe ovabilirsin canım

blistex'in minik kavanozda olan balmlarını öneririm tatlım

esttee nin kapatıcısını strawberryde 34 mü ne öyle bir fiyata görmüştüm diğer siparişe birleştiririm dedim, şimdi bir baktım bitmiş, sephoraya gittim orda da 60 küsür dediler yahu 2 katı neredeyse:S ben yine maybelline aldım geldim yine strawberry ekleyene kadar almam.

bu arada kızlar ykm de bir max factor ve bir olay ürün alana, ya da 2 max, ya da 2 olay alana max factor ruj hediye ediyorlar.
ben rimel alacaktım, ama olayden ve max factorden esktra birşey beğenemeyince rimelden de vazgeçtim yeni bir şey almaya karar verene kadar kalsın.
tonla rujum oldu zaten kırmızı dışında ruj görmek istiyorum. onu da mac den alıcam karar verdim.

lushun sabunuyla yıkıyordum bi ara saçları sarartan sabunu vardı.. Ama kepek yaptı bıraktım:26:

sabunla bile yıkasan demek istemiştim kuşum. sağlıklıdır yani saçların her türlü, yoksa sabunla zor olur yahu:S

selamlar bayanlar yoğunluktan giremedimmmm
en son bunları almıştım kontesimin saç kürüne başlıcamda belli oluyormu?
bired flormar mor oje aldım

güle güle kullan kuşum sinamekili kürü bende merak ediyorum
mor ocenin swatchı nerdeeeeeee
hem sen nerelerdesin bakimmm bu saate kadar

güle güle kullan kuşum sinamekili kürü bende merak ediyorum
mor ocenin swatchı nerdeeeeeee
hem sen nerelerdesin bakimmm bu saate kadar

işim var canım çeyiz topiklerinde dolanıom artık hehe
mor ojeyi henüz süremedim tırnak bakımı yapmam lazım alalı 1-2 hafta oluyor zaten

hımm demek çeyiz topiklerinde dolanıp bizi aldatıyosun
ohh valla evlenmeden önce çeyiz topiklerinde dolan evlendikten sonrada bebek topiklerinde gezinirsin artık
sen bi fikir falan istemeye gelirsin buraya
:kaprisliüyeşeysi:

ay markafoni de chanel de indirim var, strawberryde de christmas indirimi, benim de hiçbirşeye ihtiyacım yok ama canı çekiyor insanın ya

ay markafoni de chanel de indirim var, strawberryde de christmas indirimi, benim de hiçbirşeye ihtiyacım yok ama canı çekiyor insanın ya

aynen yaa çileğe baktım yeni indirimler var ama alsam dolapta durcak
acep ekonomiyemi can versem yoksam ay sonunu rahatmı geçirsem karar veremedim

merhaba kızlar bugün 2. elf siparişim geldi
bunlar aldıklarım

concealer renk ivory studio serisi

jel eye liner studio serisi black

eyelid primer renk sheer

shimmer eyeliner pencil black bandit-twinklw teal

brigtened eye color-etheral

brigtened eye color-luxe

brigtened eye color-nymph dreams

duo eye shadow cream - sugar cookie

lipstick - vodoo

eyed widener

aldıklarım böyle umarım yardımı olur almak isteyen olursa
farlarda nasıl başarmışsam tüm kahve tonlarını almışım :))

magrenta -sinehas güle güle kullanın ...:13:
ben ne zaman baksam free posta olduğun siyah jel eyelıner kalmamış oluyor :2:
umarım bir dahaki free posta da,kaçırmazsam tabii:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…