Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
karma cildim cnm süt kullandım niveanın bir sene
ama bu sene jel yada köpükmü alsam diyorum sanki
süt temizlemiyor gibi
20 den başlayabilir fiyatı

bence köpük daha iyi temizliyor ama kışın benim cildim süt kıvamlı temizliyicilere ihtiyaç duyuyo yanaklarım pul pul oluo kışın

köpük olarak loccatine zeytin ağacı özlü köpüğünü önerebilirim
sephoranın temizleyiciside güzel suda beyazlıyo yağ kıvamında

çok güzelmiş bunlar aranızda allık ve rujunu kullanan var mı??alışveriş çılgınlığım tuttu bu ara rujun rengi tam istediğim renk.:82:

selam güzeller;
şu renk kırmızı ruj arıyorum bildiğiniz marka no varsa çok memnun olurum.

cilt bakımı temizleme jelide almayı düşünüyorum arkadaşlar
bu konudada marka olarak bana yardımcı olurmusunuz ne önerirsiniz?
öneride bulunabiliriz tabi canım cilt tipim karma demiştin sanırım bu cilde süt ile temizlik yapılmaz bence en azından t bölgesine :) jel veya köpük deneyebilirsin
cilt makyajı yapıyorsan spfli krem kullanıyorsan temizleme yağı kullanabilirsin daha iyi temizliyormuş ben loccitaneden aldım lakin düzenli kullanıma geçmedi elimdeki jel bitsin diye bekliyorum :) sontasında hem zeytin özlü köpük temizleyiciyi kullanıcam :)
Günaydın hatunlarrrr

günaydın lattem iyi sabahlarrrr

kızlar hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve şu krem saç düzleştiricileri denediniz mi?
strawberryde geziyorum da bir türlü karar veremedim:S

ben bu ara bir sürü şampuan krem deniyorum bir ara elseve'in onarıcı sistemini denedim hiçbir işe yaramadı sonra mükemmel bukleler için bir şampuan denedim bir far göremedim şimdi elime avonun kabarmayan saçlar için olan şampuanı kremi ve bişey daha var minicik şişe saçımı yıkayınca sanki ağırlaştığını hissediyorum kabarma konusunda ise bir fark göremedim en kısa zamanda bir jonh frieda ürünlerinden deniym diyorum

ekürümmm benim
john frieda curly şampuan ve dream curly saç spreyini tavsiye ederim bidenem

Yine mi yaww yine miiii? kız bişeyimizde benzemesin yahuu denciem de pintiliğim üzerimde hehe bakıom bakıom vazcayıyorum kızzzz :)
bir de benim saçlar röfleli seninkide röfleli olmasın sakın :92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…