Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
doğum kontrol hapı canım
rahimde kist var onun için kullanıyorum
c.tesi bitiyo kurtuluyorum dicemde
doktora gidip kistin yok oldugunu görünce kurtuldum diyebileceğim.

çok geçmiş olsun canım

çok güzel şeyler almışsın Nil, özellikle gümüşlü farlarına bayıldım. Güle güle kullan canım.

kızlarrr, 29 ekimde verdiğim elf siparişlerim geldi hem de 2 farklı koli olarak yollamışlar, niye böyle yapmışlar anlamadım, hepsinden 2şer tane var şu an :)))
warm bronzer:

fushia fusion allık, çok güzel bir pembe:

bunların dışında 1 tane allık fırçası aldım studio serisinden,

1 tane de healty glow bronzing powder aldım..

çok sevindim bu sefer 2 günde geldi..fotolar alıntı tabii ki de :)

Son düzenleme:
elf ürünlerini nereden alıyorsunuz kızlar, ben duyuyorum ama hiç fikrim yok kendisiyle ilgili.

nasıl yurtdışında 2 günde geldi diycektim sen de yurtdışıymışsın:) güle güle kullan canım aldıklarını hepsi çok güzel :)

bayanlar aranızda avonun anew fondoteninden kullanıp memnun kalan varmı yada calming effectten ????

güle güle kullan ...sen 2 şer adaet işaretlemiş olmayasın ,fatırana baktın dimi iyice ..
şansa bak , bir alana 1 hediye misali olmuş seninki

nasıl yurtdışında 2 günde geldi diycektim sen de yurtdışıymışsın:) güle güle kullan canım aldıklarını hepsi çok güzel :)
istanbuldayım ben canım :) orda öle yazdığına bakma sen şaşırdım ben de ama çok sevindim çok çabuk geldiğine..saol :))
güle güle kullan ...sen 2 şer adaet işaretlemiş olmayasın ,fatırana baktın dimi iyice ..
şansa bak , bir alana 1 hediye misali olmuş seninki

faturama baktım zaten iki kutuda da aynı faturayı yollamışlar , ürünler 1er adet, hem parayı çekmişlerdir sanırım tek istemiştim hepsinden, sonradan ters bir durum çıkmaz inşallah, geri mi göndersem yolladıklarını

canım o da olabilir..istersen mail at siteye ..yada satarsın sende bunları ,elinde kalmaz yani .hiç olmadı takas topiğine koyarsın...
uğraşırım dersen elfe msj at tabii

güle güle kullan canım kartının kesim tarihinde muhakkak bak çünkü yurt dışından alınan ürünler kart kesim tarihinde o anki kur üzerinden ekstreye yansıtılıyor böyle bir durum olursa önce siteye mail at paranı ve kargo ücretini iade ederlerse yollarsın

ooooo bi siparişle 2 sipariş hehehe süper yawww güle güle kullan canım swatchını yorumlarıı bekliyouz tabikideeee
sen iyicene kontrol et son dakika golü atmasınlar :)
bayanlar aranızda avonun anew fondoteninden kullanıp memnun kalan varmı yada calming effectten ????
avon muuuuuuuu? avondan ruj alınır sadece aa bir de duş jeli kremi ama yüz için almam aldırmam vallahii
benim arkadaşım avoncu kendi flormar kullanıyor bilmem anlatabildimmi cildin için iyi bişeyler yap bence :)

hah megoloman hatun konuşmuş hehehehe

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrr herkse :)

Günaydın herkese

size bir şey sorabilir miyim, benim cildim hassas ve cildimi tahriş etmeyecek bir peeling arıyorum. Babe ürünlerinden memnun olduğum için onu düşündüm ama sizin başka varmı memnun olduğunuz bir ürün?

Günaydın canımm benimde cildim hassas yanak bölgesi özellikle ben peeling yapmıyorum tahriş olmasın diye ama diğer taraflarda kese yapıyorum hafifçe tabe kibar kibar sorun yaşamadım hatt işe yaradığını düşünüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…